Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

آمینواسیدها

ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:52
ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

حجم عضلانی با ال کارنتین

ال کارنیتین یک سلاح عالی برای کسانی است که دیر وزن می گیرند و دنبال افزایش تراکم عضلانی خود هستند، مکمل های حاوی این اسید آمینه به قدرت عضلات در تمرینات استقامتی و طولانی مدت کمک می کنند.

کاهش پوکی استخوانی با ال کارنتین

پوکی استخوان و کاهش تراکم استخوانها یکی از مهمترین نگرانی های افراد سالخورده است، با مصرف کارنیتین می توانید روند کاهش تراکم استخوانها را تا حد ممکن آهسته کنید.

دلیل استفاد از آمینو اسید ها در بدنسازی

ایجاد شده: 11/30/2016 - 14:14
دلیل استفاد از آمینو اسید ها در بدنسازی

چه کسانی به آمینوها احتیاج دارند؟

در نظر کلی تمام بدنسازان و ورزشکاران ورزشهای استقامتی قدرتی به مصرف آمینوها احتیاج دارند اما برای اینکه هدفمندتر آمینو مصرف کنند در انتخاب آمینو بهترین آمینو را انتخاب کنند این مقاله را مخصوص سایت ادکوان می نویسم تا در راه سیاست های رشد این ورزش کمکی کرده باشم و جواب منتقدان سایت را داده باشم.

بهترین نسبت آمینو اسید BCAA

ایجاد شده: 11/13/2016 - 15:27
بهترین نسبت آمینو اسید BCAA

آنهایی که مدت زیادی است مقاله های من را دنبال میکنند باید به خوبی از مزایای BCAA ها که سه آمینوی ضروری لوسین، ایزو لوسین و والین میباشند آگاه باشند. به هر حال,با توجه به اینکه مکمل های مختلف حاوی نسبت های مختلفی از این سه آمینواسید حیاتی میباشند، سردرگمی زیادی درباره ی اینکه کدام یک از این نسبت ها بهترین است وجود دارند. قبل از اینکه وارد بحث شویم، دانستنی های ابتدایی را درباره ی BCAA ها بیان میکنیم.

مشخصات ال کارنتین

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
مشخصات ال کارنتین

L-carnitine به شکل قرص در بسته های ۳۰ تایی و شربت و امپول خوراکی در شربت در شیشه ای ۳۵۰ میلی لیتری وجود دارد.

هر قرص carnitine محتوی ۵۰۰ میلی گرم L-Carnitine و در هر یک قاشق غذاخوری از شربت مقدار۵۰۰ میلی گرم L-carnitine وجود دارد.

L-carnitine به عنوان سوزاننده چربی عمل می کند و به انتقال چربی به میتوکندری کمک می کند (میتوکندری محلی است که چربی برای تولید انرزی می سوزد) .

ال کارنیتین چیست

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08

استیل-ال-کارنیتین
ال کارنیتین در بدن از ترکیب دو اسیدآمینه لیزین و متیونین ساخته می شود.سلولهای بدن برای سنتز کارنیتین به ویتامین های B3,B 6,c(نیاسین) نیاز دارند. اما می توان آن را از منابع غذایی مانند: گوشت قرمز،لبنیات و آواکادو نیز دریافت
کرد. غذاهای گیاهی منبع خوبی برای این ماده نمی باشند.

آرژنین مکمل محبوب بدنسازان

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
آرژنین مکمل محبوب بدنسازان

از مکمل های بدنسازی پرطرفدار این روزهای بدنسازان می توان به ال آرژنین که غالبأ آرژنین خطاب می شود، نام برد. این مکمل با خاصیت خون رسانی سریع به عضلات هنگام وزنه زدن از محبوبیت زیادی بین بدنسازان برخوردار است.

مکمل های HMB

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
مکمل های HMB

از اوایل دهه 1990، مکمل های HMB که جهت عضله سازی و در ساختار ماهیچه ای بکار می روند بسیار شهرت یافته اند. برخی از بدن سازان مکمل HMB را با دریافت نتایج عالی مصرف می کنند. اما علی رغم شهرت و رواج این مکمل ها در سال های اخیر اکثر وزنه برداران اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد و نقش آنها در بدن ندارند. اطلاعات ذکر شده در این مقاله تمام نکاتی را که لازم است در مورد HMB بدانید بیان خواهد کرد. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از مصرف مکمل های HMB این نکات را مطالعه کنید.
HMB چیست؟

بتا آلانین و بدنی حجیم

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
بتا آلانین و بدنی حجیم

هنگامی که سرپوش مکمل قبل از تمرین خود را باز می‌کنید رایحه ملیح تمشک آبی در هوا می‌پیچد.

سپس شما ۲ پیمانه را داخل بطری مورد نظر خود می‌ریزید.آن را تکان میدهید و همانند یک بدن ساز حرفه‌ای آن را میل می‌کنید. بعد از چند دقیقه احساس مور مور شدن در صورت خود احساس خواهید کرد و کم کم خارش در صورت شما پدیدار خواهد شد.

اکنون بدن شما سرشار از بتا آلانین می‌باشد و در این لحظه آنقدر احساس قدرت دارید که حس می‌کنید میتوانید یک دیوار را خراب کنید.

فواید آمینو اسید شاخه دار BCAA

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
فواید آمینو اسید شاخه دار BCAA

رژیم لاغری و کم چربی به خصوص برای افرادی که بعد از دوره‌های حجم در صدد کات کردن عضلات‌شان هستند در عین حال که به بدن برای عضلانی شدن کمک می‌کند، می‌تواند باعث تحلیل رفتن عضلات شود، اینجاست که مکمل‌های  BCAA  یا آمینواسیدهای شاخه‌ دار به کمک شما می‌آیند تا عضلات را در برابر اثرات کاتابولیکی و مخرب این نوع رژیم رژیم و فشار تمرین محافظت کنند.

در سال‌های اخیر استفاده از مکمل‌های BCAA ( آمینو اسید شاخه دار ) رواج چشمگیری داشته، این مطلب به بررسی این آمینو اسید شاخه دار می پردازد.

Pages

Subscribe to RSS - آمینواسیدها