Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

زیربغل

اصول انجام حرکات عضلات زیر بغل

ایجاد شده: 01/24/2017 - 12:56
اصول حرکات عضلات زیر بغل

عضلات پشت و زیر بغل به واسطه اینکه آینه ای نیستند در اکثر مواقع از توسعه ناکافی برخوردارند. لذا توصیه می کنیم هرچند وقت یکبار از عضلات پشت خود در فیگور ها و زوایای مختلف عکس بگیرید تا بتوانید روی نقاط ضعف خود بهتر کار کنید. برای پرورش صحیح و اصولی عضلات زیر بغل، اصول و حرکات مؤثری را توضیح داده ایم که مشاهده می کنید.

حرکت

تکرار

بهترین حرکات زیر بغل با برنامه جانی جکسون

ایجاد شده: 01/24/2017 - 12:14
بهترین حرکات زیر بغل با برنامه جانی جکسون

این بدنساز 42 ساله طی 12 سال حضورش در بدنسازی حرفه‌ای اغلب مسابقات را با مقام‌های خوب پشت سر گذاشته و پاورلیفتینگ را مثل سرگرمی‌اش دنبال کرده است.

سال 2012 در یک مسابقه بدون هیچ تجهیزاتی رکورد 377 کیلو را در ددلیفت ثبت کرد. جانی عمده شهرت خود را از بدنسازی به دست آورده، اما جکسون عشق خود به جابجاکردن وزنه‌های سنگین را فراموش نکرده است.

تمرین عضلات پشت او با ددلیفت کم‌تکرار شروع می‌شود و سپس در دامنه تکرارهای عضله‌سازی روی دیگر حرکات تمرین را ادامه می‌دهد. بنابراین جکسون مطمئن می‌شود که همیشه به اندازه ظاهرش، قوی باشد.

دو حرکت عالی برای زیر بغل

ایجاد شده: 01/24/2017 - 12:06
دو حرکت عالی برای زیر بغل

زیربغل هالتر خم

به استثنای ددلیفت، حرکت زیربغل هالتر خم بدون شک سلطان همه حرکات تمرین زیربغل است. کلید انجام حرکت با فرم درست این است که وقتی زانوها را خم می کنید، قوس کمر را کامل رعایت کنید.

برنامه تمرین زیربغل

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
برنامه تمرین زیربغل

برای ساختن عضلات پشت به طور جدی باید درباره بازگرداندن حرکت بارفیکس به تمرینات خود فکر کنید. این حرکت عضلات زیربغل را پهن تر و پرچگالی تر می کند.
برخلاف وفور تجهیزات جدید تمرینی، یک میله بارفیکس ساده هنوز یکی از بهترین ابزار برای ساختن سایز و قدرت عضلانی در ناحیه بالاتنه است.

Subscribe to RSS - زیربغل