Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

بادی پامپ

ورزش بادی پامپ شکل جدید و پرهیجان برای وارد کردن ورزش و تناسب اندام به زندگی آدمهاست و کلاسهای ورزشی این رشته، این روزها یکی از پرطرفدارترین رشته هاست.

بادی پامپ ورزشی هوازی قدرتی است که از هالتر و استپ برای تمرینات قدرتی و استقامتی استفاده می شود.

با مربیان حرفه ای و موزیکهای انگیزه دهنده نه تنها از ورزشتان لذت خواهید برد بلکه با بالا رفتن حجم عضلانی بدنتان و از بین رفتن تدریجی چربیها، خیلی زود شاهد شکل گرفتن و تفکیک عضلاتتان خواهید بود.
این کلاسها از موزیکهای ویژه و بسیار پرهیجان و انگیزه دهنده استفاده میکند که قدرت و کارایی شما را چندین برابر میکند.

کلاسهای بادی پامپ که معمولا ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول میکشند و شامل ۸  قسمت جداگانه با موزیک خاص برای هر گروه عضله‌ای و همچنین شامل ۲ قسمت گرم کردن در اول کلاس و سرد کردن در آخر کلاس است. لوازم این کلاس شامل‌ هالترهای بدون وزنه، دیسک‌هایی با وزنه‌های مختلف و استپ است.

توسط مربیان حرفه ای هدایت می شوند که تمرینات این رشته، تمریناتی بسیار مفرح و البته بسیار سخت هستند که ضربان قلب شما را بالا برده و روی کلیه قسمتهای بدنتان کار میکنند و کالری بسیار بالایی برایتان میسوزاند.

آیا تمرینات بادی پامپ برای کاهش وزن مناسب است؟

تمرینات استقامتی با وزنه راهی عالی برای کالری سوزی و روشی فوق العاده برای عضله سازی است. با بالا رفتن متابولیسم، عضلات با این تمرینات ترمیم می یابند و مدت زمان طولانی بعد از اتمام تمرین همچنان کالری سوزی ادامه خواهد داشت.

با افزایش حجم عضلات بدن هر روز به انرژی بیشتری نیاز خواهید داشت که اگر بخواهید آن وزن را با کم کردن کالری های مصرفی به انجام برسانید، موجب کاهش حجم عضلات خواهد شد. بنابراین با بادی پامپ نه تنها کالری کافی می سوزانید بلکه در زمان ریکاوری نیز همچنان سوختن کالری ادامه می یابد و با افزودن به حجم عضلاتتان می توانید متابولیسمتان را همیشه بالا نگه دارید.

اهداف

  • این ورزش سریع‌ترین راه برای شکل دادن به بدن
  • ورزش قدرتی برای کسانی که نیازمند تغییری محسوس در سریع‌ترین زمان در بدن خود هستند.
  • شما می‌توانید چربی بسوزانید
  • قدرت بدنی خود را افزایش دهید
  • بدن خوش‌فرم و عضلانی به‌دست آورید
  • در این رشته حرکات بدنسازی مثل پرس‌ها و اسکات و لیفت استفاده زیادی می‌شود.
  • این رشته برای افرادی که زانودرد شدید یا کمردرد شدید دارند، توصیه نمی‌شود.

 

در طول یک جلسه ۶۰ دقیقه ای بادی پامپ، برحسب شدت و سطح کلاس میزان کالری که میسوزانید در حدود۶۰۰ کالری خواهد بود.
 

چربی سوزی و فرم دهی با بادی پامپ

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
چربی سوزی و فرم دهی با بادی پامپ

Body Pump  سریعترین روش برای فرم دادن به بدن و سوزاندن چربی های اضافه است.

بادی پامپ با استفاده از وزنه های مختلف به نیرومندتر ساختن بدن کمک شایانی می کند.

این کلاس برای تمام افراد مناسب است و در نوع خود بهترین برنامه برای خانمها یا آقایانی می باشد که قصد دارند تمرینات قدرتی را با تمرینات هوازی خود ترکیب کنند. موسیقی جذاب و مجموعه ای از حرکات پایه ای بدنسازی شما را تا انتهای این تلاش ۴۵ دقیقه ای همراهی می کند.

فواید ورزش بادی پامپ

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
فواید ورزش بادی پامپ

بادی‌پامپ شکلی جدید و پرهیجان برای وارد کردن ورزش و تناسب‌اندام به زندگی‌ آدمهاست و کلاس‌های ورزشی این رشته این روزها در اکثر باشگاه‌ها بر پا می‌شود.

بادی‌پامپ بااینکه ابتدا  توسط لزمیلز (Les Mills) در نیوزلند آغاز شد اما الان در سراسر دنیا کلاسی پرطرفدار برای همه سطوح ورزشی به شمار می‌رود.

این کلاس‌ها که توسط مربیانی حرفه‌ای برگزار می‌شود، با حجم بالای کالری که کمک می‌کند در یک جلسه بسوزانید، قبل و بعد از جلسه تمرین لبخند را به روی لبانتان می‌نشاند.

Subscribe to RSS - بادی پامپ