Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

برنامه رژیم لاغری

ایجاد شده: 11/07/2016 - 15:32
برنامه رژیم لاغری

برنامه رژیم لاغری

چرا نیاز به کاهش وزن و لاغری داریم؟

چگونه لاغر شویم سوالی که خیلی ها در ذهن دارند، شما هم دوست دارید لاغر شوید؟ شما هم از مشکل چاقی رنج می برید؟ دنبالی راهی هستید که بدون عوارض لاغر شوید؟

اغلب افراد دچار اضافه وزن از اعتماد به نفس پایین و ترس های بیهوده و بی دلیل رنج می برند. تحمل آن ها در برابر گرمای محیط کمتر است، در انجام فعالیت های فیزیکی دچار مشکل بوده و به دلایل فیزیکی و یا روان شناختی، مشکلات جنسی دارند.

به نظر می رسد این مشکلات اجتماعی و روان شناختی حتی بیش از مشکلات جسمی مربوط به چاقی، افراد مبتلا به این عارضه را آزار می دهند.
لاغر شدن یکی از مشکلات جامعه ی امروزی است.

روش های متفاوتی برای لاغری وجود دارد ولی یک رژیم خوب برای لاغرشدن یکی از روش های بسیار خوب و بدون ضرر است.
يک رژيم غذايی سالم بر روی مصرف ( ميوه ها، سبزيجات، غلات سبوس دار، شير کم چربی يا بدون چربی و ساير محصولات لبني ) و همينطور مصرف ( گوشت بدون چربی، مرغ، ماهي، حبوبات، تخم مرغ و آجيل ) و کاهش مصرف ( چربی هاي اشباع، چربی ترانس، کلسترول، نمک (سديم) و قندها ) تاکيد دارد.

به دلیل خطرات و عوارض اضافه وزن، لاغر شوید

به راستی عوارض چاقی چیست؟ و کاهش وزن با تحمل این همه مرارت و سختی، چه منافعی دارد؟
شاید اگر عوارض چاقی و اضافه وزن را بدانید، دیگر نسبت به آن بی اعتنا نباشید. بر اساس نتایج تحقیقات زیاد، پزشکان مهم ترین عوارض چاقی و اضافه وزن را بصورت ذیل معرفی می کنند:

 • دیابت: چربی اضافی، خصوصا اطراف شکم عامل اصلی دیابت است.
 • کبد چرب: چاقی سبب ابتلا به کبد چرب و سرطان کبد می شود.
 • فشار خون بالا: چاقی سبب افزایش چربی خون و سخت شدن رگها و بدنبال آن فشار خون بالا می شود.
 • بیماری کیسه صفرا: چاقی سبب افزایش میزان رسوب املاح صفراوی و انسداد مجرای صفرا می شود.
 • افزایش بیماریهای قلبی عروقی: چاقی خطر ابتلا به بیماریهای قلبی عروقی مانند سکته قلبی را افزایش می دهد.
 • سکته مغزی: چاقی یکی از عوامل اصلی سکته مغزی محسوب می شود.
 • وقفه تنفسی در خواب: میزان خور و پوف و وقفه تنفسی در افراد چاق سه برابر افراد معمولی است. وقفه تنفسی یکی از عوامل اصلی سکته قلبی و مرگ و میر در خواب محسوب می شود.
 • ابتلا به سرطان: چاقی خطر ابتلا به سرطان های رحم، پستان در زنان و پروستات در مردان را افزایش می دهد.

چاقی و اضافه وزن یعنی چه؟

BMI یا شاخص توده بدنی از اصطلاحات معروف علم تغذیه است.

شما بوسیله BMI می توانید بدانید که آیا از لحاظ وزنی در محدوده سلامت هستید، دارای اضافه وزن و یا چاق هستید؟
برای اطلاع از شاخص توده بدنی (BMI)  خود از قسمت لینک محاسبه BMI استفاده کنید.

درصورتی کهBMI محاسبه شده : 

 • کمتر از ۱۹ باشد، کمبود وزن دارید و لاغر هستید.
 • بین ۱۹ تا ۲۵ باشد، وزن طبیعی دارید و در محدوده سلامت وزنی هستید.
 • بین ۲۵ تا ۳۰ باشد، اضافه وزن دارید.
 • بیش از ۳۰ باشد، چاق هستید.

چرا نیازمند  برنامه غذایی و رژیم لاغری هستیم؟

رعایت برنامه غذایی و تغذیه صحیح سبب می‌شود که ضمن تامین نیازمندی‌های اصلی مواد مغذی از زیاده‌روی در مصرف غذا خودداری و سلامتی تضمین شود.

ما در برنامه های غذایی آکادمی طلایی، با اصلاح عادات غذایی غلط، به شما کمک می کنیم تا کاهش وزن پایدار و بدون بازگشت داشته باشید .

چرا در کنار برنامه غذایی نیازمند برنامه تمرینی برای لاغری هستیم؟

سمت دیگر ترازوی تعادل وزن، ورزش است.

قرار دادن ورزش در برنامه زندگی روزمره همچون خواب و غذا امری ضروری است. توصیه می‌شود حداقل هفته‌ای سه مرتبه و ترجیحا هر روز، تمرینات ورزشی طبق اصول و برنامه بدنسازی ثابت با شدت متوسط انجام دهید.

چاقی فقط یک مشکل زیبایی نیست. همانطور که گفتیم وزن اضافی سلامت شما را به خطر می‌اندازد. پس به محض اینکه به وزن مناسب رسیدید برای نگهداری آن باید به ورزش و خوردن غذای متعادل و مناسب ادامه دهید.

چرا رژیم لاغری و برنامه غذایی آکادمی طلایی؟

برای این که شما بهترین، سالم ‌ترین و سریع ‌ترین نتیجه دلخواه را بگیرید، ترجیحا باید از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کنید.

رژیم غذایی مناسب نه تنها می ‌تواند تضمینی برای سلامتی شما باشد، بلکه باعث بهبود سرعت روند رشد شما نیز خواهد شد. برای طراحی یک برنامه رژیم غذایی صحیح، به داشتن تخصص‌ های مختلف و دانش خاصی نیاز است. 
جهت رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است برای رسیدن به هدف خود تحت نظر یک یا چندین متخصص و مربی باشید.

متخصصین بخش برنامه غذایی و مربیان تیم آکادمی طلایی مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی پرورش اندام می باشند و از سابقه مفید و دانش در زمینه علم برنامه نویسی، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌ های تمرینی، علم مکمل های غذایی استاندارد، علم نگارش رژیم غذایی و استفاده از به روزترین سیستم های ارزیابی بدنی ...) برخوردارند.
اشتباه در طراحی برنامه رژیم غذایی می تواند برای فرد مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد.

برنامه جامع رژیم غذایی ما کاملا اختصاصی در طی هر دوره‌ی یک ماهه،  برای شما طراحی خواهد شد. به بیان دیگر، برنامه رژیم غذایی نیز مانند برنامه تمرینی، بر اساس نوع و هدف تمرینی شما طراحی می ‌شود. هم چنین سعی می ‌شود در صورتی که شما به غذا و یا ماده خاصی حساسیت دارید و یا علاقه خاصی ندارید، با محصولات دیگر تا جای ممکن جایگزین شود.

می ‌توانید در بخش مشاوره رایگان در صورت وجود سوال و یا مشکل، با مرکز تخصصی ارائه برنامه تمرینی و رژیم غذایی آکادمی طلایی در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید.

ما این مژده را به شما می دهیم که در این دوره شما تنها نیستید. ما مانند یک دوست، هر لحظه در کنار شما هستیم و با یکدیگر این راه را طی کرده و به موفقیت می رسیم .

مراحل ارائه برنامه مربیان آکادمی طلایی

 • توسط فرم انتهای صفحه مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما و سایر اطلاعات تکمیلی دریافت می ‌شود.
 • مشخصات شما توسط مربیان رسمی آکادمی طلایی و مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و هم چنین فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) بررسی خواهند شد و در صورت نیاز، توضیحات تکمیلی را به شکل تلفنی از شما دریافت خواهند کرد.
 • در هر دوره بر اساس در خواست نوع برنامه ( برنامه تمرینی، برنامه غذایی، برنامه مکمل ورزشی) سابقه ورزشی و هدف شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و ...  برنامه مخصوص شما طراحی خواهد شد.
 • در صورت این که فرد درخواست دهنده خانم باشد، در فرآیند دریافت و ارائه برنامه تمرینی به بخش بانوان متصل شده و به هیچ وجه هیچ فرد مذکری دخالتی نخواهد داشت.
 • هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می ‌شود، این که چه نقاطی از بدن مثل شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.
 • در صورت نیاز بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس ‌العمل بدنی شما، برنامه شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه ‌ی دوره‌ های بعدی نیز بازبینی می‌ شود.
 • مشاوران ما به صورت تمام وقت از طریق طرح پرسش در سایت و تلفنی، در صورت وجود هر گونه مشکل و یا سوال، از شما پشتیبانی خواهند کرد.
 • برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه ورزشکار، و شاخص های موجود و مقیاس ها هر فرد، طراحی خواهد شد. این که در هر روز ترجیحا چه غذاهایی برای دریافت بهترین و سالم ‌ترین نتیجه، مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می ‌شود.
 • هر برنامه مخصوص هر ورزشکار به شکل کاملا مجزا و انحصاری، طراحی می ‌شود.
 • توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت، نحوه اجرای صحیح حرکات به شما آموزش داده خواهد شد.

اگر تصمیم خود را برای داشتن یک زندگی سالم گرفته اید, هم اکنون فرم درخواست برنامه زیر را تکمیل نمایید, تا مسیر موفقیت برای شما از همین لحظه آغاز شود !

مشاوره و پشتیبانی شما

طبیعتا برای هر ورزشکار در هر دوره تمرینی سوالات و مشکلات خاصی به وجود می ‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌ تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد.
به همین دلیل، مربیان رسمی آکادمی طلایی از طریق تماس تلفنی و مشاوره رایگان به شما راهنمایی و مشاوره خواهند داد.

مراحل ثبت نام و دریافت انواع برنامه ها

1.    فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
2.    پس از کلیک بر روی دکمه " ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
3.    باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد.
4.    در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                               واریز فرمایید.
5.    پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، طی ۲۴ ساعت شما می ‌توانید برنامه اختصاصی طراحی شده توسط مربیان و کارشناسان آکادمی طلایی را دریافت و دانلود نمایید.
6.    می ‌توانید در بخش مشاوره رایگان در صورت وجود سوال و یا مشکل، با مرکز تخصصی ارائه برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آکادمی طلایی در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید.

سوالات متداول

۱- من قصد دارم برنامه تمرینی و رژیم غذایی و برنامه مکمل را سفارش دهم. به چه صورت می ‌توانم به وب سایت شما اعتماد کنم و وجه را به حساب شما واریز کنم؟

وب سایت طلایی، تحت نظارت و حمایت شرکت آکادمی طلایی فعالیت می ‌کند. در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد این وب سایت به ثبت رسیده است. هم چنین طی قرارداد با بانک ... و ارائه ضمانت ‌های مالی و کتبی از طرف شرکت به این بانک، استفاده از درگاه اینترنتی بانک .... در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می ‌باشد. 

۲- آیا برنامه‌های تمرینی و هم چنین برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل، از پیش آماده شده است و یا به شکل مجزا برای هرکس طراحی می ‌شود؟

همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه‌ های بدنسازی، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل‌ های بدنسازی بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه ‌های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما به صورت کاملا اختصاصی طراحی و ارائه خواهد شد.

این که شما به یک دوره بدنسازی مبتدی نیاز دارید یا دوره حرفه ای، دوره بدنسازی حجم، دوره بدنسازی فیتنس و یا دوره خشک و یا حتی این که این دوره مخصوص بانوان است یا آقایان کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی می ‌شود.

۳- باید در صورت وجود مشکل و یا سوال، چه کار کنم؟

از طریق تماس تلفنی و یا ثبت سوال در قسمت مشاوره رایگان، مربیان رسمی آکادمی طلایی راهنما و مشاور شما خواهند بود.

به طور کلی کلیه عموم و افراد در صورتی که سوال و یا نظری دارند، می ‌توانند پرسش خود را از بخش مشاوره رایگان مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

۴- من فردی مبتدی هستم، اطلاعاتی در مورد انواع مکمل ها و خصوصیات و اثر گذاری آنها ندارم، چگونه راهنمایی ام می کنید؟

شما به مقالات در زمینه معرفی انواع مکملها و ویژگی و خصوصیات مهم در انتخاب مکمل، در وب سایت آکادمی طلایی دسترسی کامل دارید.

۵- من آشنایی کافی با اسامی حرکات ورزشی و هم چنین شیوه انجام آن ‌ها را ندارم. باید چه کار کنم؟

شما با دسترسی کامل به مقالات جامع و ویدئوهای آموزشی تهیه شده توسط خود تیم آکادمی طلایی که در وب سایت آکادمی طلایی موجود می باشد، شیوه اجرای صحیح  تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات، در این دوره فرا خواهید گرفت.

۶- من به استفاده از مکمل‌ های بدنسازی و ورزشی تمایلی ندارم. آیا به استفاده از این مکمل‌ ها برای برنامه تمرینی بدنسازی و یا برنامه رژیم غذایی من اجباری وجود دارد؟

خیر، به هیچ وجه، شما می ‌توانید از مواد غذایی پیشنهادی به شکل کاملا طبیعی، به کمک مربیان و کارشناسان ما استفاده نمایید.

همانطور که در سفارش دریافت برنامه مشخص است دریافت برنامه مکمل اختیاری و در صورت در خواست خودتان می باشد.

۷- آیا برنامه مکمل بدنسازی، برای من مفید است؟

اگر به دنبال افزایش حجم، افزایش وزن و یا افزایش توده عضلانی خود هستید، به دنبال خشک کردن ، کاهش وزن و یا کاهش توده چربی ‌های خود هستید، به دنبال تناسب اندام و سلامتی می ‌باشید، مشغله فراوان و محدودیت زمانی داشته و طی هفته فرصت تمرین زیاد را ندارید، علاقه به تمرین کاملا علمی داشته و قصد دارید مانند افراد متخصص تمرین کنید، و یا حتی قصد شرکت در مسابقات کشور و یا جهانی را دارید و ساختن یک شاهکار عضلانی هدف شما است، برنامه های مکمل ورزشی تیم آکادمی طلایی برای مناسب است.

۸- دریافت برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی چه مزایایی نسبت به برنامه های عمومی از پیش طراحی شده دارد؟

برنامه های از پیش طراحی شده برای استفاده عموم مردم میباشد شما با این برنامه ها هیچگاه نمیتوانید در رشته ورزشی تان پیشرفت کنید.

 اما با برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی با شناسایی استعداد هایتان به نتیجه دلخواه برسید. همچنین تیم مشاوران ما همواره همراه شما هستند.

۹- هزینه برنامه ها به چه صورت است؟ چگونه باید پرداخت کرد؟

هزینه های انواع برنامه ها            ...          می باشد. 

فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
پس از کلیک بر روی دکمه " ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد. در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                                        واریز فرمایید، پس از پرداخت وجه مورد نظر مراتب تایید را به شماره                                      اعلام فرمایید.

۱۰- پس از پرداخت هزینه برنامه رژیم صرف چه مدت زمانی به دست ما خواهد رسید؟

در حالت معمول حداکثر ۱۲ ساعت پس از واریز وجه برنامه اختصاصی شما به دستتان خواهد رسید.

در حالت های خاص که تقاضا کننده شرایط ویژه ای در بحث فیزیولوژیک بدن خود دارد، مثل برخی از بیماریها، این زمان جهت کارشناسی بیشتر تا ۲۴ ساعت طول خواهد کشید.

۱۱- با پرداخت این هزینه چه مدت زمان می توانم از مشاوره با کارشناسان شما استفاده کنم؟

به طور کلی تمامی افراد می توانند از تیم مشاوران آکادمی طلایی در بخش مشاوره رایگان استفاده کنند.

۱۲- هر دوره برنامه رژیم غذایی چه مدت طول خواهد کشید؟
زمان این دوره کاملا برای افراد گوناگون، متفاوت خواهد بود.

۱۳- چه کسانی میتوانند از ما برنامه دریافت کنند؟

 • افرادی که میخواهند در ر رشته های پرورش اندام  نظیر بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ، فیتنس و فیزیک مانند ورزشکاران حرفه ای تمرین کنند.
 • افرادی که به دنبال تمرینات اصولی و حرفه ای بدون بروز آسیب به بدنشان هستند.
 • تمامی افرادی که میخواهند کاهش وزن موفق داشته باشند میتوانند با دریافت برنامه تمرینی ویژه کاهش وزن و رژیم غذایی حرفه ای و کار آمد برای لاغری بهره ببرند.
 • کلیه کسانی که خواهان افزایش وزن و عضله سازی و حجم هستند.
 • تمامی کسانی که در سایر رشته های ورزشی مانند کشتی، شنا و فوتبال میتوانند با مشاوره و دریافت برنامه اختصاصی وکاملا متفاوت از برنامه های رشته بدنسازی بهره مند شوند.

هشدار

افرادی که میخواهند با روش های غیر علمی و فقط از طریق استفاده از دارو های بدنسازی غیر مجاز و بدون هیچ گونه تمرین به اهداف خود برسند نمیتوانند از ما برنامه دریافت کنند!

اگر تصمیم خود را برای داشتن یک زندگی سالم گرفته اید, هم اکنون فرم درخواست برنامهغذایی زیر را تکمیل نمایید, تا مسیر موفقیت برای شما از همین لحظه آغاز شود !

 

درباره نویسنده

mmmm