Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

تناسب اندام

ورزش های جلوگیر کننده از آرتروز

ایجاد شده: 02/03/2017 - 23:33
ورزش های جلوگیر کننده از آرتروز

آرتروز یکی از علل اصلی معلولیت و ناتوانی است. هم مردان و هم زنان به این بیماری مبتلا می شوند اما زنان معمولا پس از ۵۵ سالگی، حدود ۱۰ سال دیرتر از مردان به این بیماری مبتلا می شوند. این بیماری اغلب مفاصل لگن، زانوها، ستون فقرات و دست ها را گرفتار می کند. از آنجایی که اغلب افراد مبتلا به آرتروز سالمند هستند (حدود نیمی از افراد بالای ۶۵ سال درجاتی از آرتروز را دارند) مدت ها تصور می شد که این بیماری بخش طبیعی پیری است که بیانگر فرسودگی غضروف مفصل در طول عمر است اما کارشناسان اکنون می دانند که عوامل بسیاری علاوه بر سن در ایجاد آرتروز دخیل هستند.

اثرات تمرین زدگی بر تناسب اندام

ایجاد شده: 02/03/2017 - 23:26
اثرات تمرین زدگی بر تناسب اندام

بحث معروف و جنجالی " تمرین زدگی " در میان ورزشکارانی که به طور مرتب تمرین می کنند، مسئله حساسی است. با وجود اینکه قرار دادن زمان کافی برای استراحت و ریکاوری در بین جلسه های تمرینی مهم است، اما فکر کردن به اینکه تمرین بیش از حد می تواند یک عامل نابود کننده در تناسب اندام شما باشد، سخت است!

سبک زندگی برای داشتن شکمی شش تکه

ایجاد شده: 01/24/2017 - 11:56
سبک زندگی برای داشتن شکمی شش تکه

نداشتن عضلات ۶ تکه شکم واضح و زیبا ربطی به ژنتیک، تقدیر و سرنوشت شما ندارد. شما هم می‌توانید عضلات ۶ تکه شکم را به دست آورید.

مطمئناً شما مانند همه افراد دیگر قوانین را می‌دانید: سالم غذا بخورید و تحرک بیشتری داشته باشید. اما برای شکم شش تکه تنها این دو مورد کافی نیست. شما باید عادت‌های بد را از زندگی خود حذف کنید.

ورزش صبحگاهی را فراموش نکنید

ایجاد شده: 12/31/2016 - 11:57
ورزش صبحگاهی را فراموش نکنید

انجام ورزش صبحگاهی برای افراد زیادی کابوس است، زیرا برای آنها پیدا شدن صبح زود و رفتن به باشگاه بسیار سخت است. با این وجود ورزش صبحگاهی فواید زیادی دارد که به شما کمک می‌کند تا اهداف خود را در رسیدن به آمادگی جسمانی به دست آورید. برای دانستن این فواید این مطلب آسمونی را بخوانید.

8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

ایجاد شده: 12/31/2016 - 11:57
8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

اغلب این تردیدها فقط ناشی از این هستند که در برنامه‌ای که پیش رو دارید، تجربه‌ای ندارید و نسبت به چیزهایی که اطلاع چندانی ندارید، نگران می‌شوید. برای کمک به رها شدن از این تردیدها و راحت‌تر وارد شدن در این مسیر، ما چند نکته را مطرح می‌کنیم که باید مد نظر داشته باشید.

روزهایی خواهند بود که بی انگیزه باشید

قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:48
قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

در واقع تمرین و تغذیه دو رکن اساسی در تناسب اندام هستند، اما برخی نکات و مسائل به ظاهر ساده نقش مهمی در دست یابی به هدف شما که همان تناسب اندام باشد، دارد. شما با این نکاتی که در ادامه می خوانید، می توانید هم سریع تر به تناسب اندام برسید و هم اینکه از یک زندگی سالم لذت ببرید.

5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:36
5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

خانم جولیا والنتور، برنامه ریز و سخنگوی رسانه ای شورای ورزش آمریکا می گوید: باور به تصورات غلط می تواند ما را از مسیر درست دستیابی به اهداف خود خارج سازد.

تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:33
تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

امروزه ثابت شده است که ریشه اصلی چاقی در پر خوری و مصرف غذا های پر کالری نیست,بلکه علل اصلی آن ترکیباتی هستند که آن غذا ها را تشکیل می دهند. غذا های ما مخلوطی از سه ماده ی انرژی زا می باشند: کربوهیدرات ها,چربی ها و پروتئین ها در میان این سه ماده حیاتی انرژی زا  چربی ها و پروتئین ها چاق کننده نیستند. کربوهیدرات ها هم به دو دسته تقسیم می شوند : کربوهیدرات های بد و کربوهیدرات های خوب.

رژیم عسل برای کاهش وزن

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:28
رژیم عسل برای کاهش وزن

رژیم های ساده با عسل را می توان بدون تلاش زیاد برای سوزاندن چربی به کار برد و با استفاده از عسل همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از غذاهای چرب می توان نتیجه ی بهتری گرفت زیرا عسل کالری رژیم را کاهش می دهد، هر چند یک قاشق آن حاوی ۹۰ کالری می باشد. برای حفظ وزن مصرف یک قاشق یا دو قاشق غذا خوری در روز مفید است.

برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

ایجاد شده: 12/22/2016 - 13:37
برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

۱۰ توصیه ‌زیر که از عادات روزمره تعدادی از مانکن‌های مشهور اقتباس شده، می‌تواند کمک‌تان کند:

۱- سعی کنید روزانه مقدار فراوانی آب یا نوشیدنی‌هایی‌ بنوشید که کالری کمی‌ دارند. می‌‌توانید با خوردن یک لیوان آب خنک یا یک نوشیدنی کم‌کالری به خوردن غذاهای پرکالری خاتمه بدهید. یعنی وقتی دیدید که دارید زیاد غذا می‌خورید، یک لیوان آب بردارید و دیگر بعد از آن غذا نخورید. اگر طعم آب را دوست ندارید، می‌‌توانید کمی‌ آب مرکبات مثل لیمو یا چند قطره از آب میوه دیگری مثل انبه یا هلو که کالری کمتری دارند را به آن اضافه کنید، طوری که فقط طعم آن عوض شود.

Pages

Subscribe to RSS - تناسب اندام