تناسب اندام

ورزش صبحگاهی را فراموش نکنید

ایجاد شده: 12/31/2016 - 11:57
ورزش صبحگاهی را فراموش نکنید

انجام ورزش صبحگاهی برای افراد زیادی کابوس است، زیرا برای آنها پیدا شدن صبح زود و رفتن به باشگاه بسیار سخت است. با این وجود ورزش صبحگاهی فواید زیادی دارد که به شما کمک می‌کند تا اهداف خود را در رسیدن به آمادگی جسمانی به دست آورید. برای دانستن این فواید این مطلب آسمونی را بخوانید.

8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

ایجاد شده: 12/31/2016 - 11:57
8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

اغلب این تردیدها فقط ناشی از این هستند که در برنامه‌ای که پیش رو دارید، تجربه‌ای ندارید و نسبت به چیزهایی که اطلاع چندانی ندارید، نگران می‌شوید. برای کمک به رها شدن از این تردیدها و راحت‌تر وارد شدن در این مسیر، ما چند نکته را مطرح می‌کنیم که باید مد نظر داشته باشید.

روزهایی خواهند بود که بی انگیزه باشید

قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:48
قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

در واقع تمرین و تغذیه دو رکن اساسی در تناسب اندام هستند، اما برخی نکات و مسائل به ظاهر ساده نقش مهمی در دست یابی به هدف شما که همان تناسب اندام باشد، دارد. شما با این نکاتی که در ادامه می خوانید، می توانید هم سریع تر به تناسب اندام برسید و هم اینکه از یک زندگی سالم لذت ببرید.

5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:36
5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

خانم جولیا والنتور، برنامه ریز و سخنگوی رسانه ای شورای ورزش آمریکا می گوید: باور به تصورات غلط می تواند ما را از مسیر درست دستیابی به اهداف خود خارج سازد.

تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:33
تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

امروزه ثابت شده است که ریشه اصلی چاقی در پر خوری و مصرف غذا های پر کالری نیست,بلکه علل اصلی آن ترکیباتی هستند که آن غذا ها را تشکیل می دهند. غذا های ما مخلوطی از سه ماده ی انرژی زا می باشند: کربوهیدرات ها,چربی ها و پروتئین ها در میان این سه ماده حیاتی انرژی زا  چربی ها و پروتئین ها چاق کننده نیستند. کربوهیدرات ها هم به دو دسته تقسیم می شوند : کربوهیدرات های بد و کربوهیدرات های خوب.

رژیم عسل برای کاهش وزن

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:28
رژیم عسل برای کاهش وزن

رژیم های ساده با عسل را می توان بدون تلاش زیاد برای سوزاندن چربی به کار برد و با استفاده از عسل همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از غذاهای چرب می توان نتیجه ی بهتری گرفت زیرا عسل کالری رژیم را کاهش می دهد، هر چند یک قاشق آن حاوی ۹۰ کالری می باشد. برای حفظ وزن مصرف یک قاشق یا دو قاشق غذا خوری در روز مفید است.

برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

ایجاد شده: 12/22/2016 - 13:37
برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

۱۰ توصیه ‌زیر که از عادات روزمره تعدادی از مانکن‌های مشهور اقتباس شده، می‌تواند کمک‌تان کند:

۱- سعی کنید روزانه مقدار فراوانی آب یا نوشیدنی‌هایی‌ بنوشید که کالری کمی‌ دارند. می‌‌توانید با خوردن یک لیوان آب خنک یا یک نوشیدنی کم‌کالری به خوردن غذاهای پرکالری خاتمه بدهید. یعنی وقتی دیدید که دارید زیاد غذا می‌خورید، یک لیوان آب بردارید و دیگر بعد از آن غذا نخورید. اگر طعم آب را دوست ندارید، می‌‌توانید کمی‌ آب مرکبات مثل لیمو یا چند قطره از آب میوه دیگری مثل انبه یا هلو که کالری کمتری دارند را به آن اضافه کنید، طوری که فقط طعم آن عوض شود.

آیا کالری سوزانده شده بعد از تمرین برگشت پذیر است؟

ایجاد شده: 12/14/2016 - 14:55
آیا کالری سوزانده شده بعد از تمرین برگشت پذیر است؟

وقتی قرارباشد در مورد این موضوع تصمیم بگیرید، مهم است که چند عامل را در نظر داشته باشید، از همه مهم‌تر، وزن شماست( این‌که می‌خواهید وزن کم کنید، وزن فعلی‌تان را حفظ کنید یا وزن اضافه کنید)، تکرار، شدت و مدت تمرین‌تان و میزان کلی گرسنگی و اشتهای‌تان هم اهمیت دارد.

با این ترفندها زودتر سیر شوید!

ایجاد شده: 12/06/2016 - 22:34
با این ترفندها زودتر سیر شوید!

 آب نبات نعنایی بخورید

یک تکه آب نبات سفت نعناع، یک لیوان چای و یا حتی استفاده از دهان شویه هم می تواند مثل هرچیزی که طعم تند و نعنایی دارد، بعد از خوردن غذا حس تان را تحت تأثیر قرار داده و میل و اشتهای تان را کنترل نماید. طعم تند و نعنایی به عنوان یک کاهنده اشتهای طبیعی به شما کمک خواهد کرد تا اشتهای شدیدتان را کنترل کرده و سراغ تنقلات بعد از غذا هم نروید.

یک ماه 4 کیلو لاغر شوید!!

ایجاد شده: 12/04/2016 - 23:54
یک ماه 4 کیلو لاغر شوید!!

هفته ای یک کیلو لاغر شوید

برای خیلی از ما رژیم گرفتن یک روش زندگی شده است. میلیون‌ها نفر هر روز دغدغه پایین آوردن وزنشان را دارند و خیلی‌ها حتی پول بسیار زیادی برای این منظور خرج می‌کنند. با وجود اینها، برای کم کردن یک کیلوگرم از وزنتان در هفته نیاز به صرف هزینه بالایی نیست، حتی لازم نیست کار خاصی انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید این است که کالری‌های مصرفی روزانه‌تان را پایین آورده، فعالیت بدنی‌تان را بیشتر کرده و عادت‌های غذایی‌ خودتان را کمی تغییر دهید.

Pages

Subscribe to RSS - تناسب اندام