Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

فیتنس

رعایت این ۱۰ نکته برای داشتن بدنی فیتنس

ایجاد شده: 11/11/2016 - 12:52
رعایت این ۱۰ نکته برای داشتن بدنی فیتنس

در تمرین زیاده روی نکنید!

اگر از همراهان علم ورزش باشید، بدون شک بارها این موضوع را مطرح کرده ایم، چرا که بسیاری از مردم تصور می کنند اگر هر روز به مدت طولانی تمرین کنند، زودتر نتیجه می گیرند! اینکه شما خیلی مشتاق تمرین هستید، تحسین برانگیز است، اما باید مراقب عواقب زیاده روی در تمرین کرد باشید!

دلایل استفاده از دستگاه های بدنسازی در فیتنس

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
دلایل استفاده از دستگاه های بدنسازی در فیتنس

امروزه در فیتنس گرایش عجیبی وجود دارد: مربی‌های شخصی و کارآموزانی که یک‌جورهایی به نظر می‌رسد، عاشق مخالفت با دستگاه بدنسازی هستند، چون به قول آن‌ها "کارآیی" ندارند.

پرس پا، سیم‌کش، هرکاری که بتوان با دستگاه اسمیت انجام داد و… متأسفانه تقریباً تمام این‌ها به واسطه بخشی از صنعت روبه رشد فیتنس بی‌ارزش محسوب شده‌اند.

دستگاه‌ها مزایای زیادی دارند که وزنه‌های آزاد ندارند، ما توصیه نمی‌کنیم دمبل و هالتر را از برنامه‌تان حذف کنید و یا حتی استفاده از آن‌ها را کاهش دهید.

تمرینات قدرتی فیتنس

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
تمرینات قدرتی فیتنس

تمرین ۳۲ ستی فیتنسی

این برنامه تمرینی بخشی از کتاب فیتنس «جومنگانیلو» است. جو یکی از پیشگامان بدنسازی و فیتنس به شمار می رود. او به انجام تمرینات فانتزی اعتقادی ندارد بلکه بالاتنه آهنین خود را با پرس سینه، پرس سرشانه و شنا می سازد. او ابتدا به آرامی خود را گرم می کند. سنگین ترین وزنه ای که می تواند برای ۲ تکرار انجام دهد را انتخاب می کند.

سپس به تمرین دادن گروه های دیگر عضلات بالاتنه کار را ادامه می دهد. ۳۲ ست برای یک گروه عضلانی شوخی نیست. اگر نازک نارنجی هستید طرف این برنامه نیایید!

علم تمرینات و تغذیه برای رشته فیتنس

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
علم تمرینات و تغذیه برای رشته فیتنس

علم تمرین در فیتنس

دستیابی به اندام متناسب با یک روش و رویه ی ثابت امکان پذیر نمی باشد زیرا افراد دارای مشخصه های بدنی متفاوت و متمایز هستند و هر کدام بایستی الگوی تمرینی مناسب با تیپ وشرایط بدنی خود را اتخاذ نمایند.

دریک دسته بندی کلی افراد دارای سه نوع مشخصه بدنی می با شند :

نکات پایه تمرینات فیتنس

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08

یک رویه موثر تمرین را دنبال کنید

انجمن ورزش آمریکایی (ACE) به تازگی از ۱۰۰۰ مربی داراری گواهینامه خود در مورد بهترین تکنیک برای فیتنس بررسی صورت داده است.

آنها سه پیشنهاد داشته اند :

Subscribe to RSS - فیتنس