Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

پا

تمرینات عضلات خارج ران

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
تمرینات عضلات خارج ران

بسیاری از ورزشکارن علارغم تمرینات هفتگی عضلات پا، عضلات خارجی ران ضعیفی دارند. در این مطلب چند حرکت برای تقویت عضلات خارج ران را انتخاب کرده‌ایم، تمرینات را می‌توانید در ۳ ست ۱۲ تکراری انجام دهید.

تمرین پا و اثر آن بر بازو!!

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
تمرین پا و اثر آن بر بازو!!

 اگر بازوهای بزرگتر می خواهید پاها را تمرین دهید!

کمتر چیزی به اندازه مردی با بازوهای  بزرگ و تفکیک شده. ولی پاهای لاغر، تأسف آور است!

جالب است چنین افرادی اغلب تی شرتهایی می پوشند که از سایز واقعی بالاتنه شان کوچک تر است و در عوض شلوارهایی بسیار بزرگتر از سایز پاها برای اینکه کسی متوجه لاغری پاهایشان نشود.

اگر شما هم جزو همین افراد هستید، توصیه می کنم این مقاله را بخوانید! شاید آنچه این مردان نمی دانند این است که حتی می توانند به بازوهای بزرگتر و چشمگیرتر دست یابند، اگر روی پاهایشان هم تمرین منظمی انجام دهند.

۳ تمرین بدنسازی برای عضلات چهار سر ران

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
۳ تمرین بدنسازی برای عضلات چهار سر ران

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد از زن و مرد گرفته تا ورزشکار و غیر ورزشکار ضعف در عضلات ران و خستگی در هنگام فعالیتهایی معمولی همچون راه رفتن میباشد.

امروز قصد دارینم تا تمرینی برای رفع این ایراد برای شما توصیه و تشریح نمائیم. تمریناتی که به عنوان تقویت کننده چهار سر ران یا به عبارتی عضلات قدام ران میباشند از خانواده تمرینات اسکات بوده و با یا بدون وزنه قابل اجرا میشوند.

امروز سه تمرین برای تقویت عضلات چهار سر ران را توصیه میکنیم:

Subscribe to RSS - پا