Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

برنامه رژیم چاقی

ایجاد شده: 11/07/2016 - 15:32
برنامه رژیم چاقی

برنامه رژیم چاقی

چرا نیاز به افزایش وزن و رفع لاغری داریم؟

باید بدانید که لاغری شدید می‌تواند مانند چاقی زیان‌بار باشد.

لاغری شدید و کمبود وزن، به همان اندازه افزایش وزن بیش از حد، می تواند مشکلاتی را در بدن به وجود آورد.

اگر کاهش وزن شما بیش از حد است، در معرض کمبود مواد مغذی می باشید و این خود دلیلی است برای ابتلا به کم خونی ، پوکی استخوان ، بیماری های پوستی، ضعف عضلانی، پریشانی، اضطراب، تنبلی و بالاخره خستگی بیش از حد.

 افراد بسیاری هستند که در نمودار وزن، دارای یک وزن متعادل می باشند، اما احساس سلامتی ندارند.

چرا دچار لاغری و کم وزنی می شویم؟

کم وزنی می‌تواند به دلایل زیر باشد.

 • دریافت کم انرژی
 • فعالیت بیش از حد مثل ورزشکاران پرکار
 • بیماری‌های روده‌ای و انگلی و سلیاک که سبب جذب نامناسب و عدم بهره‌گیری مناسب از غذای دریافتی می‌شود.
 • بیماری‌هایی که باعث کاهش وزن می‌شوند مثل سرطان، پرکاری غده تیروئید که میزان سوخت و ساز و انرژی را افزایش می‌دهد.
 • فشارهای روحی و استرس
 • عوامل ژنیتیک بعضی افراد متابولیسم بالایی دارند و مقدار غذایی که می‌خورند بیشتر از بقیه افراد می‌سوزانند.

ابتدا در رفتار و حالات خودتان تجدید‌نظر کنید اگر یکی از موارد بالا موجب لاغری شما شده است اگر خودتان می‌توانید برطرف سازید و یا اگر به پزشک نیاز دارید نزد یک پزشک رفته و بررسی شوید.

بعد از اطمینان از موارد فوق اراده و تصمیم خود را قطعی کرده و با حوصله و اعتماد به نفس شروع به اقدامات افزایش وزن کنید.

اکثر مردم هنگامی که در مورد افزایش وزن صحبت می‌کنند، با دید منفی به آن می‌نگرند، با این حال، بخش کوچکی از جمعیت نیز وجود دارد که به دلایل بسیاری با لاغری مفرط در حال مبارزه هستند.

چگونه می توان افزایش وزن پیدا کرد؟

برخی از روش های توصیه شده برای افزایش اصولی وزن عبارتند از:

چرا نیازمند ورزش و تمرینات موثر برای  افزایش وزن و حجم بدنمان هستیم؟

افرادی که خواهان افزایش وزن و حجم عضله هستند، می توانند با تمرینات بدنسازی و رژیم غذایی مناسب و مصرف مکمل های پروتئینی، عضله خود را بزرگ کنند.
ورزش کردن، نقش مهمی در افزایش وزن دارد. استفاده از وزنه، به بزرگ شدن عضلات کمک می کند.

تمرین های بدنسازی اگر شما می خواهید که عضلاتی قوی و سالم داشته باشید مهم هستند، اما فقط یک بخش از فرآیند ساخت عضله هستند. اگر شما می خواهید عضلاتی قوی و سالم داشته باشید به یک تغذیه درست هم نیاز دارید.

فکر نکنید که اگر ورزش کنید لاغرتر می‌شوید خیر ورزش سبب شادابی و نشاط می‌شود و شما اندام مناسبی خواهید داشت...

با انجام فعالیت های ورزشی و تمرینات ، نیاز بدن به انرژی افزایش می یابد و این كار دو فایده دارد:

 • اشتها شما به غذا خوردن بیشتر می شود و احساس كسالت در شما از بین می رود.
 • غذایی كه می خورید در بدن شما ، صرف ساخته شدن عضلات می شود نه تجمع چربی های زائد بدن.

هنگامی که ورزش می کنید، خون شما پمپاژ می شود و سوخت و ساز بدن در اوج خود است، مصرف یک وعده غذایی بزرگ می‌تواند یک راه مناسب برای مصرف بهینه مواد مغذی باشد تا بدن بهترین میزان کالری را دریافت کند و سریع تر آن را پردازش کند.

كم تحركی موجب تحلیل عضلات شده و دراین صورت فرد حتی توانایی انجام فعالیت های روزمره مثل بالا و پائین رفتن از پله ها را نیز نخواهد داشت. بنابراین اضافه كردن چربی به این بدن ضعیف هیچ فایده ای نخواهد داشت.

چرا نیازمند برنامه غذایی و رژیم چاقی برای افزایش حجم عضلات هستیم؟

بدن شما از بودن در چرخه لذت می برد. فراموش نکنید که اگر شما به یک الگوی پایدار از غذا خوردن، هضم، و فعالیت برسید، بدن شما به احتمال زیاد در مسیر درستی قرار می‌گیرد و تعدیل هورمون به درجه خاصی می‌رسد.

سوخت و ساز بدن می‌تواند الگوهای شما را یاد بگیرد. بدیهی است که پیروی از یک روال کامل غیر ممکن است، اما سعی کنید که یک ثبات ادامه دار در برنامه خود داشته باشید.

برای پیوستگی و استمرار اصولی

برخی از افراد بعد از گذشت مدتی از اجرای برنامه و لذت بردن از نتایج بدست آمده برنامه خود را رها می‌کنند، اما متاسفانه، اگر شما این عادات جدید را کنار بگذارید به احتمال زیاد به سادگی وزنی را که اضافه کرده‌اید را از دست می‌دهید. بنابرین روش زندگی جدیدی که برای خود انتخاب کرده‌اید را حفظ کنید.

برای اجتناب از پر خوری و دانستن مواد غذایی ضروری و اصولی

زمانی که شما زمان، پول و غذا دارید، خوردن مقدار زیادی از مواد غذایی کاملا وسوسه انگیز است، اما مسئولیت رسیدگی به آن برای بدن شما مشکل است، وعده‌های غذایی خود را مانند آن چه که قبلا گفته شد گسترش دهید و از پرخوری بدون برنامه بپرهیزید.

این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که توسط افرادی که در حال تلاش برای افزایش وزن به صورت سالم هستند انجام می‌گیرد. افزایش وزن بیش از یک یا دو پوند (هر پوند ۴۵۳ گرم) در هفته می تواند باعث بی ثباتی خطرناک در سوخت و ساز بدن شود و اغلب موجب سخت شدن رژیم غذایی و نوسانات در وزن می‌شود. بدیهی است، در برخی شرایط نیاز به افزایش سریع وزن دارید، اما می بایست زیر نظر متخصص باشید.

برنامه غذایی و رژیم تخصصی آکادمی طلایی چه مزایایی دارد؟

برای این که شما بهترین، سالم ‌ترین و سریع ‌ترین نتیجه دلخواه را بگیرید، ترجیحا باید از یک رژیم غذایی مناسب پیروی کنید. رژیم غذایی مناسب نه تنها می ‌تواند تضمینی برای سلامتی شما باشد، بلکه باعث بهبود سرعت روند رشد شما نیز خواهد شد.

برای طراحی یک برنامه رژیم غذایی صحیح، به داشتن تخصص‌ های مختلف و دانش خاصی نیاز است.

جهت رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است برای رسیدن به هدف خود تحت نظر یک یا چندین متخصص و مربی باشید.

متخصصین بخش برنامه غذایی و مربیان ما مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی پرورش اندام می باشند و از سابقه مفید و دانش در زمینه علم برنامه نویسی، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌ های تمرینی، علم مکمل های غذایی استاندارد، علم نگارش رژیم غذایی و استفاده از به روزترین سیستم های ارزیابی بدنی ...) برخوردارند.

اشتباه در طراحی برنامه رژیم غذایی می تواند برای فرد مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد.

برنامه جامع رژیم غذایی ما کاملا اختصاصی در طی هر دوره‌ی یک ماهه،  برای شما طراحی خواهد شد. به بیان دیگر، برنامه رژیم غذایی نیز مانند برنامه تمرینی، بر اساس نوع و هدف تمرینی شما طراحی می ‌شود.

هم چنین سعی می ‌شود در صورتی که شما به غذا و یا ماده خاصی حساسیت دارید و یا علاقه خاصی ندارید، با محصولات دیگر تا جای ممکن جایگزین شود.

می ‌توانید در بخش مشاوره رایگان در صورت وجود سوال و یا مشکل، با مرکز تخصصی ارائه برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آکادمی طلایی در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید.

ما این نوید را به شما می دهیم که در این دوره شما تنها نیستید.

ما مانند یک دوست، هر لحظه در کنار شما هستیم و با یکدیگر این راه را طی کرده و به موفقیت می رسیم .

اگر تصمیم خود را برای داشتن یک زندگی سالم گرفته اید , هم اکنون فرم در خواست رژیم و برنامه غذایی زیر را تکمیل نمایید , تا مسیر موفقیت برای شما از همین لحظه آغاز شود !

مراحل ارائه برنامه مربیان آکادمی طلایی

 • توسط فرم انتهای صفحه مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما و سایر اطلاعات تکمیلی دریافت می ‌شود.
 • مشخصات شما توسط مربیان رسمی آکادمی طلایی و مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و هم چنین فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) بررسی خواهند شد و در صورت نیاز، توضیحات تکمیلی را به شکل تلفنی از شما دریافت خواهند کرد.
 • در هر دوره بر اساس در خواست نوع برنامه ( برنامه تمرینی، برنامه غذایی، برنامه مکمل ورزشی) سابقه ورزشی و هدف شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و ...  برنامه مخصوص شما طراحی خواهد شد.
 • در صورت این که فرد درخواست دهنده خانم باشد، در فرآیند دریافت و ارائه برنامه تمرینی به بخش بانوان متصل شده و به هیچ وجه هیچ فرد مذکری دخالتی نخواهد داشت.
 • هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می ‌شود، این که چه نقاطی از بدن مثل شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.
 • در صورت نیاز بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس ‌العمل بدنی شما، برنامه شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه ‌ی دوره‌ های بعدی نیز بازبینی می‌ شود.
 • مشاوران ما به صورت تمام وقت از طریق طرح پرسش در سایت و تلفنی، در صورت وجود هر گونه مشکل و یا سوال، از شما پشتیبانی خواهند کرد.
 • برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه ورزشکار، و شاخص های موجود و مقیاس ها هر فرد، طراحی خواهد شد. این که در هر روز ترجیحا چه غذاهایی برای دریافت بهترین و سالم ‌ترین نتیجه، مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می ‌شود.
 • هر برنامه مخصوص هر ورزشکار به شکل کاملا مجزا و انحصاری، طراحی می ‌شود.
 • توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت، نحوه اجرای صحیح حرکات به شما آموزش داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی شما

طبیعتا برای هر ورزشکار در هر دوره تمرینی سوالات و مشکلات خاصی به وجود می ‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌ تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد.
به همین دلیل، مربیان رسمی آکادمی طلایی از طریق تماس تلفنی و مشاوره رایگان به شما راهنمایی و مشاوره خواهند داد.

مراحل ثبت نام و دریافت انواع برنامه ها

1.    فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
2.    پس از کلیک بر روی دکمه " ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
3.    باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد.
4.    در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                               واریز فرمایید.
5.    پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، طی ۲۴ ساعت شما می ‌توانید برنامه اختصاصی طراحی شده توسط مربیان و کارشناسان آکادمی طلایی را دریافت و دانلود نمایید.
6.    می ‌توانید در بخش مشاوره رایگان در صورت وجود سوال و یا مشکل، با مرکز تخصصی ارائه برنامه بدنسازی و رژیم غذایی آکادمی طلایی در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید.

سوالات متداول

۱- من قصد دارم برنامه تمرینی و رژیم غذایی و برنامه مکمل را سفارش دهم. به چه صورت می ‌توانم به وب سایت شما اعتماد کنم و وجه را به حساب شما واریز کنم؟

وب سایت طلایی، تحت نظارت و حمایت شرکت آکادمی طلایی فعالیت می ‌کند. در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد این وب سایت به ثبت رسیده است. هم چنین طی قرارداد با بانک ... و ارائه ضمانت ‌های مالی و کتبی از طرف شرکت به این بانک، استفاده از درگاه اینترنتی بانک .... در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می ‌باشد. 

۲- آیا برنامه‌های تمرینی و هم چنین برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل، از پیش آماده شده است و یا به شکل مجزا برای هرکس طراحی می ‌شود؟

همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه‌ های بدنسازی، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل‌ های بدنسازی بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه ‌های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما به صورت کاملا اختصاصی طراحی و ارائه خواهد شد.

این که شما به یک دوره بدنسازی مبتدی نیاز دارید یا دوره حرفه ای، دوره بدنسازی حجم، دوره بدنسازی فیتنس و یا دوره خشک و یا حتی این که این دوره مخصوص بانوان است یا آقایان کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی می ‌شود.

۳- باید در صورت وجود مشکل و یا سوال، چه کار کنم؟

از طریق تماس تلفنی و یا ثبت سوال در قسمت مشاوره رایگان، مربیان رسمی آکادمی طلایی راهنما و مشاور شما خواهند بود.

به طور کلی کلیه عموم و افراد در صورتی که سوال و یا نظری دارند، می ‌توانند پرسش خود را از بخش مشاوره رایگان مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

۴- من فردی مبتدی هستم، اطلاعاتی در مورد انواع مکمل ها و خصوصیات و اثر گذاری آنها ندارم، چگونه راهنمایی ام می کنید؟

شما به مقالات در زمینه معرفی انواع مکملها و ویژگی و خصوصیات مهم در انتخاب مکمل، در وب سایت آکادمی طلایی دسترسی کامل دارید.

۵- من آشنایی کافی با اسامی حرکات ورزشی و هم چنین شیوه انجام آن ‌ها را ندارم. باید چه کار کنم؟

شما با دسترسی کامل به مقالات جامع و ویدئوهای آموزشی تهیه شده توسط خود تیم آکادمی طلایی که در وب سایت آکادمی طلایی موجود می باشد، شیوه اجرای صحیح  تمامی حرکات ورزشی و نکات هر یک از تمرینات، در این دوره فرا خواهید گرفت.

۶- من به استفاده از مکمل‌ های بدنسازی و ورزشی تمایلی ندارم. آیا به استفاده از این مکمل‌ ها برای برنامه تمرینی بدنسازی و یا برنامه رژیم غذایی من اجباری وجود دارد؟

خیر، به هیچ وجه، شما می ‌توانید از مواد غذایی پیشنهادی به شکل کاملا طبیعی، به کمک مربیان و کارشناسان ما استفاده نمایید.

همانطور که در سفارش دریافت برنامه مشخص است دریافت برنامه مکمل اختیاری و در صورت در خواست خودتان می باشد.

۷- آیا برنامه مکمل بدنسازی، برای من مفید است؟

اگر به دنبال افزایش حجم، افزایش وزن و یا افزایش توده عضلانی خود هستید، به دنبال خشک کردن ، کاهش وزن و یا کاهش توده چربی ‌های خود هستید، به دنبال تناسب اندام و سلامتی می ‌باشید، مشغله فراوان و محدودیت زمانی داشته و طی هفته فرصت تمرین زیاد را ندارید، علاقه به تمرین کاملا علمی داشته و قصد دارید مانند افراد متخصص تمرین کنید، و یا حتی قصد شرکت در مسابقات کشور و یا جهانی را دارید و ساختن یک شاهکار عضلانی هدف شما است، برنامه های مکمل ورزشی تیم آکادمی طلایی برای مناسب است.

۸- دریافت برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی چه مزایایی نسبت به برنامه های عمومی از پیش طراحی شده دارد؟

برنامه های از پیش طراحی شده برای استفاده عموم مردم میباشد شما با این برنامه ها هیچگاه نمیتوانید در رشته ورزشی تان پیشرفت کنید.

 اما با برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی با شناسایی استعداد هایتان به نتیجه دلخواه برسید. همچنین تیم مشاوران ما همواره همراه شما هستند.

۹- هزینه برنامه ها به چه صورت است؟ چگونه باید پرداخت کرد؟

هزینه های انواع برنامه ها            ...          می باشد. 

فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
پس از کلیک بر روی دکمه " ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد. در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                                        واریز فرمایید، پس از پرداخت وجه مورد نظر مراتب تایید را به شماره                                      اعلام فرمایید.

۱۰- پس از پرداخت هزینه برنامه رژیم صرف چه مدت زمانی به دست ما خواهد رسید؟

در حالت معمول حداکثر ۱۲ ساعت پس از واریز وجه برنامه اختصاصی شما به دستتان خواهد رسید.

در حالت های خاص که تقاضا کننده شرایط ویژه ای در بحث فیزیولوژیک بدن خود دارد، مثل برخی از بیماریها، این زمان جهت کارشناسی بیشتر تا ۲۴ ساعت طول خواهد کشید.

۱۱- با پرداخت این هزینه چه مدت زمان می توانم از مشاوره با کارشناسان شما استفاده کنم؟

به طور کلی تمامی افراد می توانند از تیم مشاوران آکادمی طلایی در بخش مشاوره رایگان استفاده کنند.

۱۲- هر دوره برنامه رژیم غذایی چه مدت طول خواهد کشید؟
زمان این دوره کاملا برای افراد گوناگون، متفاوت خواهد بود.

۱۳- چه کسانی میتوانند از ما برنامه دریافت کنند؟

 • افرادی که میخواهند در ر رشته های پرورش اندام  نظیر بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ، فیتنس و فیزیک مانند ورزشکاران حرفه ای تمرین کنند.
 • افرادی که به دنبال تمرینات اصولی و حرفه ای بدون بروز آسیب به بدنشان هستند.
 • تمامی افرادی که میخواهند کاهش وزن موفق داشته باشند میتوانند با دریافت برنامه تمرینی ویژه کاهش وزن و رژیم غذایی حرفه ای و کار آمد برای لاغری بهره ببرند.
 • کلیه کسانی که خواهان افزایش وزن و عضله سازی و حجم هستند.
 • تمامی کسانی که در سایر رشته های ورزشی مانند کشتی، شنا و فوتبال میتوانند با مشاوره و دریافت برنامه اختصاصی وکاملا متفاوت از برنامه های رشته بدنسازی بهره مند شوند.
 •  

درباره نویسنده

mmmm