Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

سایر داروها

فوروسماید چیست؟

ایجاد شده: 11/28/2016 - 16:39
فوروسماید چیست؟

فوروسماید باعث افزایش دفع آب و نمک از طریق کلیه ها می شود. این دارو در درمان فشار خون خفیف تا متوسط و اورژانس های فشار خون نیز بکار می رود. فوروسماید یکی از پایه های درمان ادم ریوی، یکی از عوارض خطرناک نارسایی قلب، می باشد. فوروسماید به صورت قرص و شکل تزریقی تولید می شود.

پمپاژ بیشتر خون با نیتریک اکسید

ایجاد شده: 11/28/2016 - 14:24
پمپاژ بیشتر خون با نیتریک اکسید

ﺣﺎﻝ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﻧﯿﺘﺮﯾﮏ ﺍﮐﺴﯿﺪ ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﭘﯽ ﺑﺮﺩﯾﺪ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺭﻭﺵ ﻫﺎﯼ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯿﺰﺍﻥ NO ﻣﯽ ﭘﺮﺩﺍﺯﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺼﺮﻑ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ C ﻭ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ . ﺑﺎ ﻣﺼﺮﻑ ﻭﯾﺘﺎﻣﯿﻦ C ، ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﺩﺭ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺩﻥ ﻣﯿﺰﺍﻥ NO ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﯾﺎﻓﺖ.

ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ، ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﮑﻤﻞ ﻫﺎﯼ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﺍﻓﺰﺍﯾﻨﺪﻩ ﻧﯿﺘﺮﯾﮏ ﺍﮐﺴﯿﺪ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﮐﺎﺭﺍﻥ ﻋﺮﺿﻪ ﺷﺪ، ﻫﻢ ﻭﺭﺯﺷﮑﺎﺭﺍﻥ ﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﮐﻤﮑﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﺛﺮ ﺁﺭﮊﻧﯿﻦ ﺑﺮ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﻧﯿﺘﺮﯾﮏ ﺍﮐﺴﯿﺪ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﺪ.

افزایش حجم عضلانی با ویت گینرز weight gainer

ایجاد شده: 11/26/2016 - 17:13
افزایش حجم عضلانی با ویت گینرز weght gainer

این قبیل مکمل ها معمولاً حاوی ریز مغذی ها و درشت مغذی ها هستند و نیاز بدن به این قبیل مواد غذایی را برطرف می کنند. به دلیل این که در دوره های حجم نیاز به دریافت کالری فراوان دارید و به دلیل اینکه دریافت این همه کالری از مواد غذایی طبیعی معمولاً امکان پذیر نیست بنابراین مصرف این دسته از مکمل ها که حاوی کالری فراوان نیز هستند در دوره های حجم مفید خواهد بود.

در برخی موارد خوردن ۶ یا در برخی موارد ۸ وعده غذایی کامل در طول روز میسر نبوده و همین مسئله نیز لطمه زیادی به برنامه های هدفمند ورزشکاران وارد می کند. 

اسپری سوماتروپین

ایجاد شده: 11/25/2016 - 13:54
اسپری سوماتروپین

محصول معرف شما سیتروپین جزو محصولات شرکت سیتروپین است که بصورت اسپری موجود است .

این مکمل موثرترین محصول افزایش ترشح هورمون رشد در بدن است که با کارایی بالا و سهولت در استفاده توانسته رضایت مصرف کنندگان رو به خودش جلب کنه .

معرفی برخی از ویژگی ها :

دارای فرمول GABA

این کلمه مخفف Gamma-Aminobutryic Acid که یک آمینو اسید بسیار مفید است که در سال 1883 در برلین گشف شد که تاثیرات زیادی در بهبود کارایی ماهیچه ها و کل متابولیسم بدن است که هم در افزایش حجم عضله هم در بالا بردن روحیه ورزشکاران ورزش های قدرتی مانند بدنسازی است .

استفاده از هورمون رشد برای افزایش قد کودکان

ایجاد شده: 11/25/2016 - 13:43
استفاده از هورمون رشد برای افزایش قد کودکان

تا چه سنی و تا چه اندازه امید به رفع مشكل كوتاهی قد و سایر عوارض می باشد؟

معمولاً توصیه می شود درمان از 3 تا 5 سالگی شروع شود و کودک تحت درمان هورمون رشد قرار گیرد. اگر به موقع درمان شروع شود در نهایت قد قابل قبولی خواهد داشت که معمولاً قد بالای 150 سانتیمتر به عنوان هدف خواهد بود.

آلداکتون

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
قرص الداکتون

آلداکتون یک داروی محرک و تحریک کننده ادرار بشمار میرود و متعلق به دسته ای از محرک های پتاسیم می باشد آلداکتون نوعی مقابله گر با آلدسترون بحساب می آید.

این دارو برروی هورمونهای بدن و آلدسترون تاثیر می گذارد و ترشح پتاسیم را تسریع می بخشد و ترشح سدیم را نیز بهبود می بخشد از طرفی میزان آب بدن را کم میکند و جز خانواده تحریک کننده (مدر) ادرار بحساب می آید.

دوپینگ

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
دوپینگ

واژه دوپینگ از زبان آفریقای جنوبی مشتق شده است.

اشاره به یک نوشیدنی الکلی باستانی دارد که به عنوان محرک در مراسم رقص استفاده می گردید.

به تدریج این واژه استقاده گسترده تری کرد و در ورزش امروز به معضلی تبدیل شده است. این واژه در دنیای امروز به معنای استفاده ورزشکار از مواد یا روش هایی است که به قصد افزایش کارآیی در ورزش انجام می شود.

دوپینگ به معنای استفاده از مواد متعلق به گروه داروهای ممنوع، محدود شده و یا استفاده از روشهای گوناگون غیرمجازی میباشد.

عوارض سخت قرص های لاغری برای خانم ها

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
عوارض سخت قرص های لاغری برای خانم ها

از زمانى كه سياست ورزش بانوان كشور برگسترش «ورزش هاى همگانى» متمركز شده است؛ هر روز زنان زيادى جذب كلاسهاى بدنسازى درباشگاههاى محلى مى شوند.

Subscribe to RSS - سایر داروها