Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

پیش هورمون ها

ارتباط خواب و ترشح هورمون تستسترون

ایجاد شده: 12/21/2016 - 18:47
ارتباط خواب و ترشح هورمون تستسترون

 بسیاری از افراد از ارزش گرانبهای خواب غافلند اما همین امر به ظاهر ساده باعث نیرو بخشیدن به وجودتان در طول روز خواهد شد و یا به بیانی دیگر بدن انسان بدون خواب کامل و با کیفیت نمی تواند ریکاوری لازم را پس از انجام یک تمرین سخت به دست آورد.

در نتیجه بدن وارد حیطه کاتابولیک شده و ترشح هورمون کورتیزول که یکی از دلایل تخریب عضله محسوب می شود افزایش خواهد یافت.حالا رابطه خواب و تستسترون چیست ؟

ترشح هورمون سروتونین و دوپامین با تمرینات بدنسازی

ایجاد شده: 11/22/2016 - 13:23
ترشح هورمون سروتونین و دوپامین با تمرینات بدنسازی

کارشناسان علوم تغذیه اظهار دارند که تمامی موارد فوق نحوه درست زندگی کردن به شمار می آید و هر فردی که حتی ورزش هم نمی کند باید تا حدی به این نکات توجه داشته باشد .

انواع هورمون های بدن

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
انواع هورمون های بدن

کسانی که در رشته پرورش اندام کار می کنند باید آشنایی کامل به غدد داخلی بدن و هورمون هایی که از آنها ترشح می شوند داشته باشند.

چون هورمون ها نقش اساسی درهضم و جذب مواد غذایی، عضله سازی، تنظیم سوخت وساز بدن، سوختن چربی، قد و وزن ایفا می کنند.

شناخت هورمون ها یعنی شناخت تنظیمات داخلی بدن و این شناخت یعنی رشد بهتر در اینجا مرور مختصری داریم به هورمون های داخلی بدن، و در مطالب بعدی هریک را کاملاً مورد بررسی قرار داده  و بطور کامل شرح خواهیم داد.

افزایش طبیعی تستوسترون با این نکات

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
افزایش طبیعی تستوسترون با این نکات

افزایش سطح ترشح تستوسترون مسئله ای مهم در بین ورزشکاران حرفه ای و نیمه حرفه ای,اما این دلیلی مجاب کننده برای رفتن به زیر سرم تستوسترون نیست, کمی صبور باشید!
لازم نیست برای بدست آوردن هر چیزی آسانسوری پیش بروید. آکادمی طلایی. در این مقاله ما به ۲۵ نکته برای افزایش طبیعی تستوسترون اشاره خواهیم کرد…

Subscribe to RSS - پیش هورمون ها