Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

بارداری و ورزش

ورزش کگل، آموزش و فواید

ایجاد شده: 11/11/2016 - 13:49
ورزش کگل، آموزش و فواید

دکتر کگل بعدها دریافت که انجام این نرمش‎ها به افزایش لذت جنسی هم کمک می‎کند. تنوع این حرکات زیاد است اما ریشه‎ی همگی آن‎ها یکی است.

ورزش های کگل چیست؟

ورزش های کگل ورزش هایی برای تقویت عضلات حمایت کننده مجرای ادراری، مثانه، رحم و راست روده (رکتوم) هستند.

چرا ورزش های کگل اینقدر مهمند؟

این ورزش ها به بهبود بسیاری از مشکلات پس از زایمان کمک می کنند. تحقیقات نشان داده است که زنانی که در طول حاملگی بطور مرتب این ورزش ها را انجام می دهند بهتر می توانند پس از زایمان بی اختیاری را کنترل کنند.

تقویت عضلات بدن در بارداری با این تمرینات

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
 تقویت عضلات بدن در بارداری با این تمرینات

فواید ورزش در بارداری و تأثیراتی که بر جنین و مادر دارد روشن است، در بخش ورزش و بارداری در این خصوص مطالب متعددی را قرار داده ایم تا به شما در درک بهتر ورزش در بارداری کمک کند.

این تمرینات برای خانم های باردار تهیه شده است برای تقویت عضلات لگن ؛عضلات بازو و پا طراحی شده است؛ این تمرینات  گذشته از آنکه  باعث تقویت عضلات شما می شوند، همچنین به کاهش کمر درد بارداری ؛ تورم و یبوست کمک می کند.

این تمرینات حتی شما را برای دوران پس از بارداری آماده می کند؛مانند تقویت عضلات بازو که در بلند کردن فرزندتان و نگه داشتن آن توانای شما را بالا می برد.

تناسب اندام بعد از بارداری

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
تناسب اندام بعد از بارداری

وقتی که نوزادی به دنیا می‌آید، دغدغه اکثر مادران حفظ تناسب اندام بعد از بارداری است. کاستن از وزن اضافی، کمک می‌کند تا فرم بدنی بهتری به دست آید.

اما این تنها فایده ورزش نیست.

به جز کاهش وزن، ورزش پس از زایمان منافع دیگری نیز دارد، مانند:

میزان افزایش وزن طبیعی در دوران بارداری

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
میزان افزایش وزن طبیعی در دوران بارداری

محققان در یک مطالعه ، در نشست سالانه طب مادر و جنین، در سان فرانسیسکو، گزارشی داده اند که نشان می دهد که فعالیت بدنی پایدار و شیوه زندگی سالم در سه ماهه اول بارداری می تواند از افزایش وزن بیش از حد در زنان چاق باردار( با شاخص توده بدن بالاتر از ۳۰)، زایمان زودرس، فشار خون بالا و دیابت بارداری جلوگیری کند. 

ورزش تضمین سلامت در دوران بارداری

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
ورزش تضمین سلامت در دوران بارداری

به گفته یک فیزیولوژیست ورزشی، فعالیت‌های ورزشی در دوران بارداری انجام می‌دهند در داشتن یک زایمان طبیعی و هم‌چنین سلامت جنین و مادر کمک می‌کند. 

Subscribe to RSS - بارداری و ورزش