Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

نمونه برنامه تمرینی

تمرین دمبلی پا با یک سی سی اسکوات اضافه!

ایجاد شده: 02/04/2017 - 00:07
تمرین دمبلی پا با یک سی سی اسکوات اضافه!

 در این برنامه تمرین با اسکوات دمبل شروع کنید. هدف انجام ست های ۶ الی ۸ تکراری است یعنی دمبل ها خیلی باید سنگین باشند، تلاش کنید وزنه ای انتخاب کنید که شما را در دامنه ذکر شده به ناتوانی برساند. شاید لازم باشد ۱ الی ۲ ست انجام دهید تا وزنه مناسب را پیدا کنید. در این حالت هیچ اشکالی هم ندارد می توانید آنها را به حساب گرم کردن بگذارید و ست اصلی حساب کنید. دلیل اینکه اسکوات به عنوان گزینه اول انتخاب شده به این خاطر است که شما در اوج انرژی باشید. به هر حال این حرکت انرژی زیادی از کل بدن طلب می کند. مطمئن شوید که پاها را به طرف زمین پرس می کنید و صرفأ حواس تان به بلند کردن دمبل ها نیست.

اصول انجام حرکات عضلات زیر بغل

ایجاد شده: 01/24/2017 - 12:56
اصول حرکات عضلات زیر بغل

عضلات پشت و زیر بغل به واسطه اینکه آینه ای نیستند در اکثر مواقع از توسعه ناکافی برخوردارند. لذا توصیه می کنیم هرچند وقت یکبار از عضلات پشت خود در فیگور ها و زوایای مختلف عکس بگیرید تا بتوانید روی نقاط ضعف خود بهتر کار کنید. برای پرورش صحیح و اصولی عضلات زیر بغل، اصول و حرکات مؤثری را توضیح داده ایم که مشاهده می کنید.

حرکت

تکرار

بهترین حرکات زیر بغل با برنامه جانی جکسون

ایجاد شده: 01/24/2017 - 12:14
بهترین حرکات زیر بغل با برنامه جانی جکسون

این بدنساز 42 ساله طی 12 سال حضورش در بدنسازی حرفه‌ای اغلب مسابقات را با مقام‌های خوب پشت سر گذاشته و پاورلیفتینگ را مثل سرگرمی‌اش دنبال کرده است.

سال 2012 در یک مسابقه بدون هیچ تجهیزاتی رکورد 377 کیلو را در ددلیفت ثبت کرد. جانی عمده شهرت خود را از بدنسازی به دست آورده، اما جکسون عشق خود به جابجاکردن وزنه‌های سنگین را فراموش نکرده است.

تمرین عضلات پشت او با ددلیفت کم‌تکرار شروع می‌شود و سپس در دامنه تکرارهای عضله‌سازی روی دیگر حرکات تمرین را ادامه می‌دهد. بنابراین جکسون مطمئن می‌شود که همیشه به اندازه ظاهرش، قوی باشد.

برنامه تمرینی پشت بازوی فلکس ویلر

ایجاد شده: 12/31/2016 - 13:51

تصور ما از تمرین قهرمانان همیشه یک سری برنامه مخفی و اسرار آمیز است که با برنامه های ما تفاوت دارد اما آیا واقعا آنها حرکاتی عجیب و غریب را در برنامه های خود اجرا می کنند ؟ پاسخ سوال خیر است

قهرمانان هم درست مثل بقیه تمرین می کنند و با همان حرکات.

 

روزی یک مبتدی از شان ری پرسید که برای تمرین بازوی خود چه می کنی او هم گفت دقیقا همان کارهایی که تو اجرا می کنی این سوال را از هر قهرمانی که بپرسید همین پاسخ را به شما می دهد

فیل هیث قهرمان مستر المپیا و برنامه تمرینی پا

ایجاد شده: 12/31/2016 - 12:34

او در عرض سابقه نسبتا کوتاهی که در بدنسازی حتی به ۱۰ سال هم نمی رسد توانسته درمیان بزرگان مسترالمپیا خود را مطرح کند و سال ها است که چنین چیزی سابقه نداشته .در حالیکه بسیاری از افراد پس از اینکه به رده حرفه ای صعود می کنند در ادامه مسیرشان پیشرفت کندی دارند برای هیث چنین چیزی بی معنی است

پبیشرفتی که در عضلات پایین تنه هیث بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ ایجاد شد حیرت انگیز است

برنامه های تمرینی رونی کلمن

ایجاد شده: 12/25/2016 - 00:05
برنامه های تمرینی رونی کلمن

اگر بخواهیم صرفا با معیار قهرمانی در مستر المپیا آنها را بسنجیم باید رونی را قبل از دوریان یتس به شما معرفی کنیم و شرح کار او را برایتان شرح دهیم.

برنامه بارفیکس آرمسترانگ

ایجاد شده: 12/22/2016 - 12:53
برنامه بارفیکس آرمسترانگ

این تمرینات شامل ارکان اصلی یک برنامه توسعه عملکرد جسمانی است ; که عبارتند از بکارگیری اصل تنوع ; اضافه بار و نظم . نتایج آن بین 6 تا 8 هفته مشهود است .

بیشتر کسانی که از این برنامه استفاده کرده اند توانسته اند سطح آمادگی خود را تا حد مطلوبی افزایش دهند . بعنوان مثال در صورت اجرای صحیح برنامه افراد عادی می توانند تعداد بارفیکس خود را به 20 افزایش دهند .

شاید لازم به تذکر دوباره نباشد که نظم در این برنامه اهمیت خیلی زیادی دارد.

برنامه بدنسازی تمرین با زنجیر

ایجاد شده: 12/14/2016 - 14:40
برنامه بدنسازی تمرین با زنجیر

بسیاری از افراد فکر می کنند زنجیرهای سنگینی که چند دور در انتهای هالتر می ندازند فقط در تمرینات پاورلیفتینگ استفاده می شود، ولی این وسیله صرفأ مخصوص تمرینات وزنه برداری نیست. اگر از زنجیر در تمرینات تان به درستی استفاده کنید ابزاری ساده و تأثیرگذار در تحریک رشد عضلانی است.

تمرین عضلات دلتوئید با کوین لورون

ایجاد شده: 12/06/2016 - 21:55
تمرین عضلات دلتوئید با کوین لورون

شاید تعجب کردید ولی من برخلاف دیگران کارمیکنم بجای کاهش 15کیلوگرم چربی برای یک رقابت 13کیلوگرم به عضلاتم اضافه میکنم بنابراین درخارج از فصل رقابتها وزن از دست میدهم و وقتی زمان اماده شده برای یک رقابت فرارسید برایم اسانتر است که به باشگاه بروم و در دو ماه کامل خودم را با تمرینات سخت منفجر کنم این شاید یک برنامه شوک دهنده رایج نباشد ولی پس از هشت ماه و از دست دادن 15کیلوگرم این سریع ترین راه برای انجام چیزیست که باید انجام بشود.

فرانکوکلمبو هم همین کار را می کرد او در روز رقابت بیشترین وزن را داشت و مسترالمپیا هم شد.

برنامه بدنسازی برای حداکثر توان

ایجاد شده: 12/05/2016 - 00:10
برنامه بدنسازی برای حداکثر توان

اما اگر می خواهید مقداری حجم و قدرت عضلانی اضافه کنید برنامه ۴ دقیقه ای ما طوری زمان را مدیریت می کند که خودش یک آزمون سنگین تمرین است.

تئوری سیستم ۴ دقیقه ای خیلی ساده است. در این سیستم باید در عملکرد خیلی بی رحم باشید. برای هر حرکت در برنامه می خواهیم هر چند تکرار که می توانید طی ۴ دقیقه انجام دهید.

با این کار عضله به روشی درگیر می شود که تا قبل از آن تجربه مشابهی نداشته اید. این روش  در حالی که عضله سازی را تحریک می کند، چربی هم می سوزاند و شما را در بهترین فرم بدنی همه عمرتان قرار می دهد.

Pages

Subscribe to RSS - نمونه برنامه تمرینی