Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

اسپینینگ

نوعی روش تمرینی تركیبی است كه دارای ماهیت هوازی و بی هوازی است.

كه در این روش طی هر جلسه، تمرین كار با دوچرخه ثابت برای اندام های پایین تنه و كش بدنسازی، چوب و وزنه برای اندام های بالاتنه در نظر گرفته می شود.

از اثرات مفید این ورزش كاهش وزن چربی و جایگزین شدن عضله بجای چربی، تقویت سیستم قلبی عروقی، قدرت، تعادل و هماهنگی می باشد.

ورزش اسپینیگ به افرادی كه هدف كاهش وزن، افزایش آمادگی قلبی عروقی تنفسی، افزایش هماهنگی دست و پا دارند توصیه می شود. هر قسمت از این دوچرخه قابلیت تنظیم با بدن فرد را دارد و شما می‌توانید با توجه به مقاومت و قدرت بدنی خود، آن را تغییر دهید. 

این ورزش مناسب همه گروه‌های سنی است ولی افرادی كه زانودرد شدید دارند یا عضلات نگه‌دارنده زانوی آنها ضعیف است برای شروع ورزش بهتر است از تمرینات سبك‌تری استفاده كنند.

حركات بالاتنه همراه با پازدن مداوم باعث كالری‌سوزی زیادی می‌شود و شما می‌توانید از چربی‌های اضافه بدن خلاص شوید. عضلات را خوش‌فرم می‌كند و ورزشی با نشاط و بسیار شاد است. كسانی كه به دوچرخه‌سواری علاقه دارند و نمی‌توانند به دلیل شلوغی محیط بیرون مرتب دوچرخه‌سواری كنند، می‌توانند از این كلاس‌ها لذت ببرند.

اهداف

  • کنترل و کاهش وزن
  • فرم دهی به اندامهای میانی و پایین تنه
  • ایجاد تناسب اندام
  • ایجاد آمادگی جسمانی در سطح مطلوب

کالری مصرفی در هر جلسه: ۴۵۰ تا ۵۰۰ کالری به همراه افزایش توانایی سیستم قلبی و عروقی

چربی سوزی با اسپینیگ

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
چربی سوزی با اسپینیگ

ورزش اسپینینگ یک راه خوب برای مصرف کالری و تقویت ماهیچه ها است. کلاس های این ورزش در باشگاه های بدنسازی و در شرایط نور و موزیک مناسب برای ایجاد یک محیط پر انرژی، برگزار می گردد.

مربی اسپینینگ، در تمامی مراحل آن از جمله گرم کردن، دوی سرعت، صعود کردن و در انتها خنک کردن، ورزشکاران را راهنمایی می کند .

شما نیروی خود را برای پدال زدن روی دوچرخه کنترل می نمایید. وسایلی که برای آن نیاز دارید شامل لباس و کفش ورزشی، حوله و بطری آب می باشد.

Subscribe to RSS - اسپینینگ