Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

برنامه مکمل ورزشی

ایجاد شده: 11/07/2016 - 15:22
برنامه مکمل ورزشی

برنامه مکمل ورزشی

چرا نیاز به استفاده از مکمل های بدنسازی مجاز استاندارد داریم؟

جهت کسب نتیجه بهتر و هم چنین افزایش روحیه، انرژی و تمرکز ورشکار، در هر رشته‌ی ورزشی و با هر هدف تمرینی، می‌ بایست مواد غذایی، پروتئینی و معدنی خاصی به بدن برسد.

بسیاری از این مواد پر اهمیت و الزامی را به شکل طبیعی و از طریق غذاها، میوه‌ها و محصولات طبیعی می ‌توان وارد بدن کرد، ولی به دلیل هزینه بسیار بالای ماهیانه بسیاری از این محصولات، محدودیت دسترسی به تمامی این مواد، دشواری تهیه و آماده‌سازی آن ‌ها و هم چنین عدم امکان اندازه‌ گیری دقیق هر ماده غذایی (مانند مقدار دقیق پروتئین یا ویتامین هر ماده)، معمولا در کنار استفاده طبیعی از این دسته محصولات (برنامه رژیم غذایی)، از انواع مکمل ‌های ورزشی کاملا مجاز نیز کمک گرفته می‌شود.
مکمل بدنسازی را نمی توان جایگزین مناسبی برای غذا در نظر گرفت، مکمل ها در کنار وعده های غذایی مناسب باعث رشد عضلات خواهند شد.

 بنابراین نسبت به بدن شما و همچنین عادات غذا خوردن ورزشکاران باید از مکمل های بدنسازی مناسب بهره ببرند. 

مکمل ورزشی چیست؟

مکمل بدنسازی (مکمل غذایی) معمولاً توسط افرادی که ورزش می کنند و یا به نوعی درگیر رشته بدنسازی هستند مورد استفاده قرار می گیرند. این مکمل ها معمولاً برای رسیدن به اهداف مختلفی مصرف می شوند که از جمله می توان به مکمل افزایش وزن (گینر)، مکمل کاهش وزن (چربی سوز)، مکمل های افزایش عملکرد ورزشی (مکمل پمپ) و مکمل ریکاوری، مکمل پروتئین، مکمل کراتین و ... اشاره کرد.

همچنین افراد روزانه مکمل های مختلفی مثلاً کراتین، آمینو اسید های شاخه دار، گلوتامین و پروهورمون و ... استفاده می کنند.

مکمل های استاندارد مجاز

به دسته ‌ای از مکمل‌ های غذایی و ورزشی، مکمل ‌های مجاز گفته می شود که معمولا از محصولات طبیعی استخراج شده و به شکل قرص و یا پودر، جهت سهولت استفاده درآمده است و در صورت این که زیر نظر پزشک متخصص، کارشناس تغذیه و یا مربی رسمی و متخصص استفاده شود بی ضرر بوده و می‌ تواند بر روی روند شما تاثیر مثبتی بگذارد.

لازم به ذکر است استفاده از مکمل ‌ها به شکل سرخود، توسط خانم‌ های باردار و یا افراد تحت مراقبت پزشکی بدون تجویز پزشک متخصص  و هم چنین افراد زیر ۱۸ سال کاملا مضر بوده و به هیچ وجه توصیه نمی ‌شود.

مزیت های مکمل های ورزشی استاندارد

مقرون به صرفه هستند: به عنوان مثال مقدار پروتئین لازم برای یک ورزشکار بالغ با وزن ۱۰۰ کیلو گرم حدودا۲۰۰ الی ۲۵۰ گرم به صورت روزانه است.

اگر فرد بخواهد این مقدار را با غذای روزانه خود تامین کند باید هزینه زیادی را از لحاظ وقت ( زمان لازم جهت پخت و پز ) و هزینه بپردازد.در صورتی که با کمک مکمل پروتئین می تواند بخش زیادی از این میزان را به راحتی فراهم کند.
استفاده راحت و آسان: استفاده از این مکمل ها بسیار ساده تر و آسان تر از فراهم کردن غذای روزانه می باشد.

قابل اعتماد:  مکمل های بدن سازی به عنوان مثال آمینو، پروتئین، گلوتامین و کراتین و ... آزمایش خود را طی سال ها و دهه های گذشته پس داده اند و اگر ورزشکاران جواب لازم را پس از مصرف این مکمل ها نمی گرفتند شما ورزشکار و بدنسازی را نمی دیدید که از این مکمل ها استفاده کنند.
هر ورزشکاری برای ساختن عضلات بدن خود به طیف مختلفی از مکمل های بدنسازی نیاز دارد که با توجه به علم و دانش پایه موجود و مقدار هزینه مدنظر خود می تواند این مکمل ها را تهیه کند و اطمینان حاصل کند که به نتایج مطلوب دست خواهد یافت.

چرا نیازمند  برنامه مکمل های ورزشی استاندارد  هستیم؟

هر روز که در باشگاه قدم می‌گذارید به انجام حرکات مختلف برای رسیدن به بدنی بهتر می‌پردازید.

هدف شما تعیین شده می‌باشد و هر روز بر تعداد تکرار‌ها و افزایش وزنه تمرکز دارید.

شما فردی منظم و سخت کوش هستید که خواهان چیزی کمتر از دستیابی به بهترین نتایج از برنامه تمرین و برنامه غذایی خود نیستید.

تمام ‌ست‌ها و تکرار‌ها را یادداشت می‌کنید و میزان مصرف پروتئین و کربوهیدرات خود را نیز تحت نظارت دارید. ولی‌ متاسفانه برخی‌ مواقع شما با کاهش سرعت رشد عضلانی یا حتی پس رفت مواجه میشوید.

در این مواقع است که مصرف مکمل طبق یک  برنامه مکمل‌ ورزشی برای دستیابی دوباره به عضله‌ سازی نیازمند هستید. اما سوال اینجاست که چقدر و چه موقع باید از این مکمل‌ها استفاده کنیم؟
نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که مکمل بدنسازی به ورزشکار کمک میکند که به گسترش عضلات بخش های مختلف بدن خود بپردازد و البته در کنار این مسئله بدنساز باید تغذیه مناسب، تمرین مناسب و استراحت کافی (زمان ریکاوری) داشته باشد تا بتواند به اهداف خود برسد. 

در مورد مکمل بدنسازی علاوه بر اورجینال بودن مکمل، زمان مناسب مصرف و مقدار مصرف آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است وبرای این امر فرد بدنساز باید از علم روز بدنسازی و پرورش اندام بر خوردار باشد.

برنامه تخصصی مکمل های ورزشی آکادمی طلایی چه مزایایی دارد؟

جهت رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است برای رسیدن به هدف خود تحت نظر یک یا چندین متخصص و مربی باشید.
متخصصین بخش علوم برنامه نویسی مکمل های ورزشی و مربیان ما مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی پرورش اندام می باشند و از سابقه مفید و دانش در زمینه علم برنامه نویسی، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌ های تمرینی، علم مکمل های غذایی استاندارد، علم نگارش رژیم غذایی و استفاده از به روزترین سیستم های ارزیابی بدنی ...) برخوردارند.

اشتباه در طراحی برنامه مکمل های بدنسازی و برنامه تمرینات مرتبط و ملزوم حین مصرف مکمل ها ، می تواند برای فرد مشکلات جبران ناپذیری را به بار آورد.

آگاهی از انواع محصولات اورجینال و نحوه و مقدار و زمان مصرف بسیار بسیار مهم و تاثیر گذار بر بدن شما می باشد که این مهم از نقطه نظر مربیان و متخصصان تیم اکادمی طلایی در برنامه های اختصاصی با شرایط بدنی شخصی افراد لحاظ میگردد.
به همین دلیل در صورت نیاز کارشناسان و مربیان آکادمی طلایی ، محصولات پیشنهادی و هم چنین شیوه استفاده صحیح آن را برای شما بر اساس نوع ورزش و هدف تمرینی تجویز خواهند کرد. این برنامه نیز برای شما کاملا اختصاصی طراحی می ‌شود، هم چنین در صورت وجود حساسیت به یک ماده یا محصول غذایی، به شما محصول طبیعی جایگزین پیشنهاد خواهد شد.

مراحل ارائه برنامه مربیان آکادمی طلایی

 • توسط فرم انتهای صفحه مشخصات بدنی شما، تصاویر بدن، سابقه تمرینی و هم چنین سابقه بیماری شما و سایر اطلاعات تکمیلی دریافت می ‌شود.
 • مشخصات شما توسط مربیان رسمی آکادمی طلایی و مربیان رسمی فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران و هم چنین فدراسیون جهانی پرورش اندام (IFBB) بررسی خواهند شد و در صورت نیاز، توضیحات تکمیلی را به شکل تلفنی از شما دریافت خواهند کرد.
 • در هر دوره بر اساس در خواست نوع برنامه ( برنامه تمرینی، برنامه غذایی، برنامه مکمل ورزشی) سابقه ورزشی و هدف شما، ساختار عضلانی و بدنی شما و ...  برنامه مخصوص شما طراحی خواهد شد.
 • در صورت این که فرد درخواست دهنده خانم باشد، در فرآیند دریافت و ارائه برنامه تمرینی به بخش بانوان متصل شده و به هیچ وجه هیچ فرد مذکری دخالتی نخواهد داشت.
 • هم چنین نوع تمرکز تمرینات نیز شناسایی می ‌شود، این که چه نقاطی از بدن مثل شکم و یا پهلو دچار ضعف است، و یا سینه، پاها و غیره.
 • در صورت نیاز بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس ‌العمل بدنی شما، برنامه شما اصلاح خواهد شد. هم چنین برنامه ‌ی دوره‌ های بعدی نیز بازبینی می‌ شود.
 • مشاوران ما به صورت تمام وقت از طریق طرح پرسش در سایت و تلفنی، در صورت وجود هر گونه مشکل و یا سوال، از شما پشتیبانی خواهند کرد.
 • برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه ورزشکار، و شاخص های موجود و مقیاس ها هر فرد، طراحی خواهد شد. این که در هر روز ترجیحا چه غذاهایی برای دریافت بهترین و سالم ‌ترین نتیجه، مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می ‌شود.
 • هر برنامه مخصوص هر ورزشکار به شکل کاملا مجزا و انحصاری، طراحی می ‌شود.
 • توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت، نحوه اجرای صحیح حرکات به شما آموزش داده خواهد شد.

مشاوره و پشتیبانی شما

طبیعتا برای هر ورزشکار در هر دوره تمرینی سوالات و مشکلات خاصی به وجود می ‌آید. پیگیری نکردن و پاسخ ندادن این سوالات، می‌ تواند تاثیر منفی نه تنها بر روی روحیه ورزشکار بگذارد، بلکه روند ورزشی را نیز مختل خواهد کرد.
به همین دلیل، مربیان رسمی آکادمی طلایی از طریق تماس تلفنی و مشاوره رایگان به شما راهنمایی و مشاوره خواهند داد.

مراحل ثبت نام و دریافت انواع برنامه ها

1.    فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
2.    پس از کلیک بر روی دکمه "ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
3.    باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد.
4.    در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                               واریز فرمایید.
5.    پس از ثبت اطلاعات و پرداخت وجه، طی ۲۴ ساعت شما می ‌توانید برنامه اختصاصی طراحی شده توسط مربیان و کارشناسان آکادمی طلایی را دریافت و دانلود نمایید.
6.    می ‌توانید در بخش مشاوره رایگان در صورت وجود سوال و یا مشکل، با مرکز تخصصی ارائه برنامه تمرینی و رژیم غذایی آکادمی طلایی در ارتباط بوده و سوالات و یا نظرات خود را مطرح نمایید.

سوالات متداول

۱- من قصد دارم برنامه تمرینی و رژیم غذایی و برنامه مکمل را سفارش دهم. به چه صورت می ‌توانم به وب سایت شما اعتماد کنم و وجه را به حساب شما واریز کنم؟

وب سایت طلایی، تحت نظارت و حمایت شرکت آکادمی طلایی فعالیت می ‌کند. در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد این وب سایت به ثبت رسیده است. هم چنین طی قرارداد با بانک ... و ارائه ضمانت ‌های مالی و کتبی از طرف شرکت به این بانک، استفاده از درگاه اینترنتی بانک .... در داخل سایت کاملا امن و مطمئن می ‌باشد. 

۲- آیا برنامه‌های تمرینی و هم چنین برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل، از پیش آماده شده است و یا به شکل مجزا برای هرکس طراحی می ‌شود؟

همان طور که در توضیحات ذکر شده است، تمامی برنامه‌ های تمرینی، برنامه رژیم غذایی و برنامه مکمل‌ های بدنسازی بر اساس نوع و ساختاری بدنی و ماهیچه ‌های شما، بافت چربی شما، هدف تمرینی و تصاویر بدنی شما به صورت کاملا اختصاصی طراحی و ارائه خواهد شد.

این که شما به یک دوره بدنسازی مبتدی نیاز دارید یا دوره حرفه ای، دوره بدنسازی حجم، دوره بدنسازی فیتنس و یا دوره خشک و یا حتی این که این دوره مخصوص بانوان است یا آقایان کاملا متفاوت بوده و به شکل کاملا مجزا طراحی می ‌شود.

۳- باید در صورت وجود مشکل و یا سوال، چه کار کنم؟

از طریق تماس تلفنی و یا ثبت سوال در قسمت مشاوره رایگان، مربیان رسمی آکادمی طلایی راهنما و مشاور شما خواهند بود.

به طور کلی کلیه عموم و افراد در صورتی که سوال و یا نظری دارند، می ‌توانند پرسش خود را از بخش مشاوره رایگان مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

۴- من فردی مبتدی هستم، اطلاعاتی در مورد انواع مکمل ها و خصوصیات و اثر گذاری آنها ندارم، چگونه راهنمایی ام می کنید؟

شما به مقالات در زمینه معرفی انواع مکملها و ویژگی و خصوصیات مهم در انتخاب مکمل، در وب سایت آکادمی طلایی دسترسی کامل دارید.

۵- من فقط مایل به دریافت برنامه مکمل (به تنهایی) می ‌باشم. آیا امکان پذیر است؟

بله. شما می ‌توانید به راحتی از ابتدای صفحه و از منو مربوطه گزینه " برنامه تخصصی مکمل های ورزشی " را انتخاب نمایید.

۶- آیا برنامه مکمل بدنسازی، برای من مفید است؟

اگر به دنبال افزایش حجم، افزایش وزن و یا افزایش توده عضلانی خود هستید، به دنبال خشک کردن ، کاهش وزن و یا کاهش توده چربی ‌های خود هستید، به دنبال تناسب اندام و سلامتی می ‌باشید، مشغله فراوان و محدودیت زمانی داشته و طی هفته فرصت تمرین زیاد را ندارید، علاقه به تمرین کاملا علمی داشته و قصد دارید مانند افراد متخصص تمرین کنید، و یا حتی قصد شرکت در مسابقات کشور و یا جهانی را دارید و ساختن یک شاهکار عضلانی هدف شما است، برنامه های مکمل ورزشی تیم آکادمی طلایی برای مناسب است.

۷- دریافت برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی چه مزایایی نسبت به برنامه های عمومی از پیش طراحی شده دارد؟

برنامه های از پیش طراحی شده برای استفاده عموم مردم میباشد شما با این برنامه ها هیچگاه نمیتوانید در رشته ورزشی تان پیشرفت کنید.

 اما با برنامه های اختصاصی آکادمی طلایی با شناسایی استعداد هایتان به نتیجه دلخواه برسید. همچنین تیم مشاوران ما همواره همراه شما هستند.

۸- هزینه برنامه ها به چه صورت است؟ چگونه باید پرداخت کرد؟

هزینه های انواع برنامه ها                                            می باشد. 

فرم انتهای صفحه را پر کنید. هم چنین نوع برنامه درخواستی خود را نیز، در این فرم انتخاب فرمایید.
پس از کلیک بر روی دکمه " ثبت اطلاعات و رفتن به مرحله بعد" در انتهای فرم، به درگاه بانک متصل خواهید شد و وجه برنامه درخواستی را از طریق کارت های عضو شتاب (       هزار تومان) پرداخت نمایید.
باید رمز دوم کارت بانکی شما فعال باشد، هم چنین امکان پرداخت وجه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد. در صورت این که کارت بانکی ندارید و یا رمز دوم شما فعال نیست، می ‌توانید از روش کارت به کارت، وجه مورد نظر را به شماره کارت                                        واریز فرمایید، پس از پرداخت وجه مورد نظر مراتب تایید را به شماره                                      اعلام فرمایید.

۹- پس از پرداخت هزینه برنامه مکمل صرف چه مدت زمانی به دست ما خواهد رسید؟

در حالت معمول حداکثر ۱۲ ساعت پس از واریز وجه برنامه اختصاصی شما به دستتان خواهد رسید.

در حالت های خاص که تقاضا کننده شرایط ویژه ای در بحث فیزیولوژیک بدن خود دارد، مثل برخی از بیماریها، این زمان جهت کارشناسی بیشتر تا ۲۴ ساعت طول خواهد کشید.

۱۰- با پرداخت این هزینه چه مدت زمان می توانم از مشاوره با کارشناسان شما استفاده کنم؟

به طور کلی تمامی افراد می توانند از تیم مشاوران آکادمی طلایی در بخش مشاوره رایگان استفاده کنند.

۱۱- هر دوره برنامه مکمل های ورزشی چه مدت طول خواهد کشید؟
زمان این دوره کاملا برای افراد گوناگون، متفاوت خواهد بود.

۱۲- چه کسانی میتوانند از ما برنامه دریافت کنند؟

 • افرادی که میخواهند در ر رشته های پرورش اندام  نظیر بادی کلاسیک، بادی بیلدینگ، فیتنس و فیزیک مانند ورزشکاران حرفه ای تمرین کنند.
 • افرادی که به دنبال تمرینات اصولی و حرفه ای بدون بروز آسیب به بدنشان هستند.
 • تمامی افرادی که میخواهند کاهش وزن موفق داشته باشند میتوانند با دریافت برنامه تمرینی ویژه کاهش وزن و رژیم غذایی حرفه ای و کار آمد برای لاغری بهره ببرند.
 • کلیه کسانی که خواهان افزایش وزن و عضله سازی و حجم هستند.
 • تمامی کسانی که در سایر رشته های ورزشی مانند کشتی، شنا و فوتبال میتوانند با مشاوره و دریافت برنامه اختصاصی وکاملا متفاوت از برنامه های رشته بدنسازی بهره مند شوند.

هشدار

افرادی که میخواهند با روش های غیر علمی و فقط از طریق استفاده از داروهای بدنسازی غیر مجاز و بدون هیچ گونه تمرین به اهداف خود برسند نمیتوانند از ما برنامه دریافت کنند!

درباره نویسنده

mmmm