Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

مکمل های ورزشی

چربی سوزی و عضله سازی با ال کارنتین

ایجاد شده: 11/28/2016 - 14:52
چربی سوزی و عضله سازی با ال کارنتین

به عنوان یک پرورش اندام کار و کسی که سخت تمرین می کند، از تمام مسائل مربوط به این که چه چیزهایی را دریافت کنید تا بتوانید بهترین تمرین را در باشگاه اجرا کنید، آگاه هستید. وقتی که تمام ورزشکاران این رشته برای افزایش انرژی بیشتر، از تمام مکمل های مختلف استفاده می کنند، آن هم مکمل هایی که پایه کافئین دارد و سیستم مرکزی عصبی را تهییج می کند تا بتواند انرژی بیشتری دریافت کنید، آیا در مورد بقیه مطمئن هستید که چه چیزی، چه مکملی خوب است، آیا بهترین را انتخاب می کنید. تقویت کننده هایی که ممکن است به شما انرژی انفجاری بدهند، اما خیلی سریع و با سرعت هرچه تمام تر این انرژی حادث شده از دست می رود.

گلوکوزامین (Glucosamine) و درد مفاصل

ایجاد شده: 11/16/2016 - 23:01
گلوکوزامین (Glucosamine) و درد مفاصل

MSM

MSM یک ترکیب سولفور طبیعی می باشد که در اکثر موادغذایی یافت می شود در تحقیقات به عمل آمده مشخص شده است که این ماده در رفع التهاب و درمان سرطان علی الخصوص سرطان سینه و روده مؤثر می باشد.

توصیه هایی در مورد استفاده از کراتین

ایجاد شده: 11/14/2016 - 22:04

به همین خاطر اگر کسی ادعا کند که کـراتین، هــمان ماده جادویی برای بدنسازی است، احتمال آن زیـاد است که بقیـه از او پیـروی کـرده و بـه دنـبـال کراتین بیفتند.

امـا آیا کـراتین واقـعاً شایسته نام پرآوازه خود است؟ آگاهی از طریقه عملکرد کراتین بر بدن به شما کمک میکند آگاهانه تصمیم بگیرید که آیا تمریناتتان از این مکمل فایده می برد یا نه.

بهترین نسبت آمینو اسید BCAA

ایجاد شده: 11/13/2016 - 15:27
بهترین نسبت آمینو اسید BCAA

آنهایی که مدت زیادی است مقاله های من را دنبال میکنند باید به خوبی از مزایای BCAA ها که سه آمینوی ضروری لوسین، ایزو لوسین و والین میباشند آگاه باشند. به هر حال,با توجه به اینکه مکمل های مختلف حاوی نسبت های مختلفی از این سه آمینواسید حیاتی میباشند، سردرگمی زیادی درباره ی اینکه کدام یک از این نسبت ها بهترین است وجود دارند. قبل از اینکه وارد بحث شویم، دانستنی های ابتدایی را درباره ی BCAA ها بیان میکنیم.

در هنگام خرید مکمل به موارد توجه کنید

ایجاد شده: 11/12/2016 - 23:54
در هنگام خرید مکمل به موارد توجه کنید

برچسب روی محصولات مکمل

در گام اول برچسب محصول مورد نظر را بررسی کنید؛ مواردی همچون پروانه ساخت یا تأییدیه وزرات بهداشت، تاریخ تولید، تاریخ انقضای مصرف و جدول اجزای محصول که در آن به میزان مواد مغذی یا سایر ترکیبات باید دقت کرد و از عدم وجود مواد ممنوعه در محصول مطمئن شد. در برچسب هر محصولی علاوه بر موارد فوق مطالبی تحت عنوان هشدار یا قابل توجه ذکر می‌شود.

قبل از اقدام به خرید محصول، این مطالب را بخوانید زیرا ممکن است محصول موردنظر از نظر برخی خصوصیات یا ترکیبات موجود برای سلامت‌تان مضر باشد.

۶ مکمل ورزشی مفید و ضروری در تمرینات دوره ای

ایجاد شده: 11/11/2016 - 17:00
۶ مکمل ورزشی مفید و ضروری در تمرینات دوره ای

مکمل آهن

آهن برای رشد خیلی مهم است و برای ساخت سلولهای قرمز خون جایگاه اصلی دارد که اگه نباشد اکسیژن به داخل عضلات براحتی نمیرود. برای زنان حامله و بچه ها و بدنسازان مصرفش بسیار مهم است.

  • میزان مصرف: روزی ۸ میلی گرم که از گوشت قرمز و مکملهای حاوی اهن تامین میشود.

مکمل مس

یکی دیگه از مکملهای مهم برای بدنسازان مس می باشد و نقش مهمی رو در تولید  اکسید دیسموتاز بازی میکنه (sod).حال این چیست؟

مکمل CLA

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
مکمل CLA

گرچه در حال حاضر مصرف اسیدهای چرب ترانس (TFAs)، که از روغن های هیدروژنه گیاهی و منابع غذایی حیوانی بدست می آیند، به عنوان یک عامل خطر برای بیماری های قلبی در نظر گرفته شده اند.

اما محققان به تازگی دریافته اند که همه TFAs رفتار مشابه ندارند.

مشخصات ال کارنتین

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
مشخصات ال کارنتین

L-carnitine به شکل قرص در بسته های ۳۰ تایی و شربت و امپول خوراکی در شربت در شیشه ای ۳۵۰ میلی لیتری وجود دارد.

هر قرص carnitine محتوی ۵۰۰ میلی گرم L-Carnitine و در هر یک قاشق غذاخوری از شربت مقدار۵۰۰ میلی گرم L-carnitine وجود دارد.

L-carnitine به عنوان سوزاننده چربی عمل می کند و به انتقال چربی به میتوکندری کمک می کند (میتوکندری محلی است که چربی برای تولید انرزی می سوزد) .

آرژنین مکمل محبوب بدنسازان

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
آرژنین مکمل محبوب بدنسازان

از مکمل های بدنسازی پرطرفدار این روزهای بدنسازان می توان به ال آرژنین که غالبأ آرژنین خطاب می شود، نام برد. این مکمل با خاصیت خون رسانی سریع به عضلات هنگام وزنه زدن از محبوبیت زیادی بین بدنسازان برخوردار است.

Pages

Subscribe to RSS - مکمل های ورزشی