Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

مکمل های ورزشی و داروهای بدنسازی

مزایا و فواید استفاده از گلوتامین

ایجاد شده: 01/24/2017 - 13:10
مزایا و فواید استفاده از گلوتامین

برخی‌‌ها طوری در مورد این مکمل حرف میزنند که انگار مصرف این مکمل درمان تمام درد‌ها و مریضی‌ها و راه حل تمام مشکلات می‌باشد و از طرفی‌ دیگر نیز برخی‌ هستند که مصرف آن را کاملا بیهوده قلمداد میکنند و حتی برای آن عوارض جانبی خطرناکی نیز بیان میکنند.اما حقیقت چه می‌باشد؟ در این مقاله‌ می‌خواهیم به طور دقیق تری در مورد این آمینو اسید با شما صحبت کنیم و ببینیم که این مکمل در بدن چه کارهایی را میتواند برای ما انجام دهد.

ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:52
ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

حجم عضلانی با ال کارنتین

ال کارنیتین یک سلاح عالی برای کسانی است که دیر وزن می گیرند و دنبال افزایش تراکم عضلانی خود هستند، مکمل های حاوی این اسید آمینه به قدرت عضلات در تمرینات استقامتی و طولانی مدت کمک می کنند.

کاهش پوکی استخوانی با ال کارنتین

پوکی استخوان و کاهش تراکم استخوانها یکی از مهمترین نگرانی های افراد سالخورده است، با مصرف کارنیتین می توانید روند کاهش تراکم استخوانها را تا حد ممکن آهسته کنید.

PLATINUM HYDROBUILDER بهترین پروتئین

ایجاد شده: 12/14/2016 - 00:42
PLATINUM HYDROBUILDER بهترین پروتئین

یکی از یکی بهتر و پیشرفته تر.

با این مکمل توده خالص عضله بسازید .این مکمل یک مکمل معمولی نیست.

شروع دوره ریکاوری و بازسازی بلافاصله بعد از تمرین.

گرفته شده از آب پنیر و سفیده تخم مرغ با روش هیدرولیزه که بهترین و خالصترین پروتئین را به همراه دارد.

بیش از ۱۳ گرم آمینو ها شاخه ای به همراه ۳۰ گرم پروتئین در هر وعده و تنها با ۱۸۰ کالری

که بهترین وضعیت را برای تیپ های بدنی اندومورف محیا میسازد….

بهترین پروتئین ها در بهترین کارخانه ها در بسته بندی شرکت اپتیمم موجود می باشند .

مصرف بیش از حد پروتئین چه عوارضی دارد؟

ایجاد شده: 12/06/2016 - 21:08
مصرف بیش از حد پروتئین چه عوارضی دارد؟

بیشتر از یک دهه است که مطالعات بی شماری بر روی قهرمانانی صورت گرفته که از رژیم هایی بی نهایت پر پروتئین در دوره های بلند مدت پیروی میکنند

نتیجه همه آزمایشها بر روی عملکرد کلیوی منفی بود و هیچ نشانی از آسیب های وارده نبود. بنابر این افراد مخالف نه تنها دست از این افسانه کشیدند که استفاده از پروتئین به میزان بالا برای کلیه ها  مضر است، بلکه کاملاً متوجه شدند که عکس این حقیقت نیز مصداق دارد.

اصول روش مصرف مکمل های بدنسازی

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:58
اصول روش مصرف مکمل های بدنسازی

البته تجربه به من چنین می‌گوید که اگر مکمل‌های ورزشی را به افرادی که ورزش نمیکنند بدهیم یکی از دلایل آن مصرف اور دور در خصوص آن‌هاست .وقتی پودری طبق دستور لیبل هر وعده 5 اسکوپ ( پیمانه = scoop ) این میزان جذب بدن او نمی‌شود و به عبارتی فرد قادر به مصرف این میزان نیست در نتیجه دلزده و از مصرف آن پشیمان می‌شود.

چرا ورزشکاران به گلوتامین نیاز دارند؟

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:42
چرا ورزشکاران به گلوتامین نیاز دارند؟

اما عده بسیار اندکی میتوانند از عهده تهیه تمام این مواد برآیند و در این صورت باید تمام مدت در حال خوردن قرص و بلعیدن پودرها، نوشیدنیها و مانند آن باشند. اما اگر قصد مصرف چنین موادی را دارید، در این میان یک ماده کمک غذایی وجود دارد که از همه آنها مفیدتر بوده وگلوتامین (Glutamine) نام دارد.

نحوه عملکرد کراتین در بدن

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:04
نحوه عملکرد کراتین در بدن

درون سلول های عضله کراتین به کراتین فسفات(CP) تبدیل می شود سی پی دارای مقدار اندکی انرژی است که برای چند ثانیه فعالیت کافی است بنابراین CP در فعالیت های مانند ورزشهای قدرتی که چند لحظه فعالیت سنگین می باشد بهترین تاثیر را خواهد داشت.

ضمنا CP موجب جایگزینی ذخیره آ تی پی در سلول می شود ATP یک سوخت مولکولی است که نیروی لازم برای انقباض عضلانی را ایجاد میکند هرچه ا تی پی بیشتری در دسترس داشته باشید عضلات شما کارایی بهتری خواهند داشت

Pages

Subscribe to RSS - مکمل های ورزشی و داروهای بدنسازی