مکمل های ورزشی و داروهای بدنسازی

ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:52
ال کارنیتین چگونه معجزه می کند!

حجم عضلانی با ال کارنتین

ال کارنیتین یک سلاح عالی برای کسانی است که دیر وزن می گیرند و دنبال افزایش تراکم عضلانی خود هستند، مکمل های حاوی این اسید آمینه به قدرت عضلات در تمرینات استقامتی و طولانی مدت کمک می کنند.

کاهش پوکی استخوانی با ال کارنتین

پوکی استخوان و کاهش تراکم استخوانها یکی از مهمترین نگرانی های افراد سالخورده است، با مصرف کارنیتین می توانید روند کاهش تراکم استخوانها را تا حد ممکن آهسته کنید.

PLATINUM HYDROBUILDER بهترین پروتئین

ایجاد شده: 12/14/2016 - 00:42
PLATINUM HYDROBUILDER بهترین پروتئین

یکی از یکی بهتر و پیشرفته تر.

با این مکمل توده خالص عضله بسازید .این مکمل یک مکمل معمولی نیست.

شروع دوره ریکاوری و بازسازی بلافاصله بعد از تمرین.

گرفته شده از آب پنیر و سفیده تخم مرغ با روش هیدرولیزه که بهترین و خالصترین پروتئین را به همراه دارد.

بیش از ۱۳ گرم آمینو ها شاخه ای به همراه ۳۰ گرم پروتئین در هر وعده و تنها با ۱۸۰ کالری

که بهترین وضعیت را برای تیپ های بدنی اندومورف محیا میسازد….

بهترین پروتئین ها در بهترین کارخانه ها در بسته بندی شرکت اپتیمم موجود می باشند .

مصرف بیش از حد پروتئین چه عوارضی دارد؟

ایجاد شده: 12/06/2016 - 21:08
مصرف بیش از حد پروتئین چه عوارضی دارد؟

بیشتر از یک دهه است که مطالعات بی شماری بر روی قهرمانانی صورت گرفته که از رژیم هایی بی نهایت پر پروتئین در دوره های بلند مدت پیروی میکنند

نتیجه همه آزمایشها بر روی عملکرد کلیوی منفی بود و هیچ نشانی از آسیب های وارده نبود. بنابر این افراد مخالف نه تنها دست از این افسانه کشیدند که استفاده از پروتئین به میزان بالا برای کلیه ها  مضر است، بلکه کاملاً متوجه شدند که عکس این حقیقت نیز مصداق دارد.

اصول روش مصرف مکمل های بدنسازی

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:58
اصول روش مصرف مکمل های بدنسازی

البته تجربه به من چنین می‌گوید که اگر مکمل‌های ورزشی را به افرادی که ورزش نمیکنند بدهیم یکی از دلایل آن مصرف اور دور در خصوص آن‌هاست .وقتی پودری طبق دستور لیبل هر وعده 5 اسکوپ ( پیمانه = scoop ) این میزان جذب بدن او نمی‌شود و به عبارتی فرد قادر به مصرف این میزان نیست در نتیجه دلزده و از مصرف آن پشیمان می‌شود.

چرا ورزشکاران به گلوتامین نیاز دارند؟

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:42
چرا ورزشکاران به گلوتامین نیاز دارند؟

اما عده بسیار اندکی میتوانند از عهده تهیه تمام این مواد برآیند و در این صورت باید تمام مدت در حال خوردن قرص و بلعیدن پودرها، نوشیدنیها و مانند آن باشند. اما اگر قصد مصرف چنین موادی را دارید، در این میان یک ماده کمک غذایی وجود دارد که از همه آنها مفیدتر بوده وگلوتامین (Glutamine) نام دارد.

نحوه عملکرد کراتین در بدن

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:04
نحوه عملکرد کراتین در بدن

درون سلول های عضله کراتین به کراتین فسفات(CP) تبدیل می شود سی پی دارای مقدار اندکی انرژی است که برای چند ثانیه فعالیت کافی است بنابراین CP در فعالیت های مانند ورزشهای قدرتی که چند لحظه فعالیت سنگین می باشد بهترین تاثیر را خواهد داشت.

ضمنا CP موجب جایگزینی ذخیره آ تی پی در سلول می شود ATP یک سوخت مولکولی است که نیروی لازم برای انقباض عضلانی را ایجاد میکند هرچه ا تی پی بیشتری در دسترس داشته باشید عضلات شما کارایی بهتری خواهند داشت

آنچه باید ورزشکاران در مورد کراتین بدانند

ایجاد شده: 12/06/2016 - 20:01
آنچه باید ورزشکاران در مورد کراتین بدانند

دکتر مسعود کیمیاگر، متخصص تغذیه، کراتین را محصول نهایی سوخت‌و‌ساز پروتئین دانست و اظهار داشت: «پروتئین از آمینو اسیدها تشکیل شده و از ترکیب مشتقات آمینو اسیدها کراتین به وجود می‌آید.»

وی افزود: «با سوخت و ساز پروتئین‌ها در بدن، کراتین در کلیه و کبد از ترکیب سه آمینو اسید آرژنین، گلیسین و متیونین تولید می‌شود و به همین دلیل بعضی از افراد به اشتباه فکر می‌کنند این ماده در افزایش انرژی در ورزشکاران مفید است.»

این متخصص تغذیه تصریح کرد: «تقریباً ۹۵ درصد کراتین بدن در عضلات اسکلتی به کراتینین تبدیل شده و بعد درچرخش توسط کلیه ها به میزان ۲ گرم درروز دفع می‌شود.»

Pages

Subscribe to RSS - مکمل های ورزشی و داروهای بدنسازی