Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

ران و باسن

تمرینات عضلات خارج ران

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
تمرینات عضلات خارج ران

بسیاری از ورزشکارن علارغم تمرینات هفتگی عضلات پا، عضلات خارجی ران ضعیفی دارند. در این مطلب چند حرکت برای تقویت عضلات خارج ران را انتخاب کرده‌ایم، تمرینات را می‌توانید در ۳ ست ۱۲ تکراری انجام دهید.

جی کاتلر و پیشنهاد برنامه تمرین پا

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
برنامه تمرینی  پا از جی کاتلر

جی کاتلر می گوید، هر بدنسازی برای تمرین پا روش خودش را دارد، اما به هر حال تمرین پا انجام می شود و هرگز هم تمرین سرگرم کننده یا جذابی نیست.
اگر بعد از تمرین پا بتوانید از همان مسیری که وارد باشگاه شدید به همان شکل هم خارج شوید، نشان می دهد که به حد کافی روی پاهای خود تمرین نکرده اید.

برای داشتن پاهای بزرگ لازم است این نگرش را در ذهن خود داشته باشید و با اجرای تمرین اصولی آنها را وادار به رشد سازید.

حرکات مورد علاقه ام برای عضلات ران، اسکات از جلو، هاک اسکات و لانچ هستند.

این سه حرکت معمولا پایه تمرین پای مرا تشکیل می دهند.

برنامه تمرین عضلات پا از زبان قهرمانان

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
برنامه تمرین عضلات پا از زبان قهرمانان

این برنامه تمرینی، عکس برنامه تمرینی پیش خستگی است که آرتور جونز در یکی از کتاب‌هایش به جوان‌ترین مستر آمریکا یعنی کی سی ویاتر (Casey Viator) توصیه می‌کرد.

آرتور از شاگردش می‌خواست که قبل از حرکت پرس پا، حرکت جلو پا با دستگاه را اجرا کند و پس از اجرای این حرکات بعنوان آخرین حرکت مربوط به عضلات پا، حرکت اسکوات با هالتر را اجرا کند.

Subscribe to RSS - ران و باسن