Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

افزایش وزن و چاقی

استفاده از پروبیوتیک برای افزایش اشتها

ایجاد شده: 12/05/2016 - 00:15
استفاده از پروبیوتیک برای افزایش اشتها

پروبیوتیک ها پسرعموی فیبرها هستند و شامل اجزای غیرقابل هضمی هستند که به وسیله آنها به هضم غذا کمک می کنند. همچنین پروبیوتیک ها سبب افزایش باکتری خاصی می شوند که در فرایند هضم و سیستم ایمنی دخالت دارند و به جذب مواد مغذی کمک می کنند.

پروبیوتیک ها در کنگر، پیاز، کاسنی، سیر و بعضی از قارچ ها یافت می شوند.

این مواد می توانند در فرم مکمل نیز استفاده شوند و بخشی از یک استراتژی سراسری درر افزایش اشتها و جذب غذا باشند. به هنگام استفاده از این مکمل ها به برچسب های راهنما در این محصولات توجه نمایید.

درمان لاغری صورت

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
درمان لاغری صورت

یکی از مشکلاتی که افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند لاغری صورت می باشد . با کوچک ترین تغییر در برنامه غذایی مان صورت مان لاغر می شود.

با آغاز تمرینات سنگین ورزشی نیز در کوتاه ترین زمان زیبایی صورت خودمان را از دست خواهیم داد. این مشکل در زنان و مردان دیده می شود و بسیاری از افراد برای درمان آن تلاش می کنند.

در این مطلب ما به شما آموزش خواهیم داد تا لاغری صورت خودتان را با ۸ کلید جادویی درمان کنید.

چاق شوید و چاق بمانید

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
چاق شوید و چاق بمانید

قبل از مطالعه توصیه های موجود در این مطلب، توجه کنید که اگر به کمبود وزن جدی دچار هستید یا به دنبال یک برنامه غذایی صحیح هستید، باید به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کنید.

آنچه در اینجا خواهید خواند، تنها توصیه هایی مفید و بی ضرر برای تغذیه و فعالیت شما است.

علت کم وزنی

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
علت کم وزنی

دکتر سوسن پارسا متخصص تغذیه و رژیم درمانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بسیاری از افراد غذای کافی دریافت می‌کنند اما وزنشان کمتر از حد نرمال است، برای کشف این موضوع باید سه منشا اصلی را مورد بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: یکی از دلایل کم وزنی بیماری‌های جسمی از قبیل پرکاری تیروئید، عفونت‌های مختلف در بدن، علت دوم انگل‌های موجود در بدن و دلیل سوم بیماری‌های عمومی در افراد لاغر است که باید بررسی شود.

افزایش وزن مناسب با رعایت این نکات

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
افزایش وزن مناسب با رعایت این نکات

اکثر جوانان، در دریافت وزن و بالا بردن آن، دچار مشکل هستند. تنها راه افزایش وزن در شما ورزش و فراوان خوردن است.در اینجا نکات کلیدی برای افزایش وزن بدون دریافت میزان بالایی از چربی پیشنهاد می شود.

غذای بیشتر، بیشتر و بیشتر

چنانچه ورزش می کنید و رشد ندارید، تنها مشکل به اندازه کافی نخوردن شماست.

راه حل افزایش وزن شما

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08

فکر می کنید که همه چیزهای چاق کننده مثل چربیها و شیرینی زیاد، گالن گالن شیر، خامه و هر چه که فکر میکنید وزنتان را بالا میبرد میخورید اما هیچ اتفاق تازه اێ برایتان رخ نمی دهد!؟ و هنوز هم مثل چوب هاکی باریک و لاغر هستید!؟

خب بهتر است که ناامید نباشید. افزایش وزن شما اصلا غیر ممکن نیست! اما به خاطر داشته باشید برای این کار هدفمند و با انگیزه باشید و فقط به اضافه شدن چربی بدنتان فکر نکنید بلکه به سلامتی خودتان نیز بیاندیشید.

برای این کار باید نکاتی را در مورد فیزیک بدنتان بدانید!

کم خوابی با چاقی چه ارتباطی دارد؟

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
کم خوابی با چاقی چه ارتباطی دارد؟

تغذیه سالم و فعالیت ورزشی کلید تناسب اندام و تعادل وزن است. اما فقط این دو بر افزایش یا کاهش وزن تأثیر ندارند، بلکه عوامل دیگری نیز اثر گذار هستند. احتملا شنیده باشید کم خوابی باعث چاقی و افزایش وزن می شود، اما علت آن شاید برایتان سوال باشد که چگونه کم خوابی باعث چاقی می شود. متأسفانه کم خوابی در حال تبدیل شدن به یکی از مشکلات جدی در جامعه امروز است، به طوری که نزدیک به ۲۸ درصد از بزرگسالان کمتر از ۶ ساعت در طول شب می‌خوابند. بنابراین اطلاع از چگونگی تأثیر خواب بر وزن بدن ضروری به نظر می رسد.

راه های افزایش اشتها

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
راه های افزایش اشتها

فردی که دچار کمبود یا فقدان اشتهاست، خیلی کمتر از حالت معمول غذا می خورد. کمی اشتها معمولاً به دلیل هضم کم مواد غذایی است. با جویدن طولانی غذا و نوشیدن مایعات سرد این حالت بدتر می شود. گاهی اوقات هم به دلیل عوامل روحی است.

مبارزه با کم وزنی و رشد عضلات

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
مبارزه با کم وزنی و رشد عضلات

فیزیک بدنی فرد تا حد زیادی به عوامل ژنتیکی بستگی دارد، به همین دلیل است که افزایش وزن و رشد عضله  برای فردی که طبیعتا لاغر است مشکل می باشد.

بدن انسان می تواند تا اندازه ای از طریق ورزش و افزایش مصرف غذا تغییر کند. افزایش و یا دوباره به دست آوردن وزن می تواند به اندازه ی کاهش آن دشوار باشد.

Pages

Subscribe to RSS - افزایش وزن و چاقی