Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

کاهش وزن و لاغری

اثرات تمرین زدگی بر تناسب اندام

ایجاد شده: 02/03/2017 - 23:26
اثرات تمرین زدگی بر تناسب اندام

بحث معروف و جنجالی " تمرین زدگی " در میان ورزشکارانی که به طور مرتب تمرین می کنند، مسئله حساسی است. با وجود اینکه قرار دادن زمان کافی برای استراحت و ریکاوری در بین جلسه های تمرینی مهم است، اما فکر کردن به اینکه تمرین بیش از حد می تواند یک عامل نابود کننده در تناسب اندام شما باشد، سخت است!

8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

ایجاد شده: 12/31/2016 - 11:57
8 نکته برای شروع برنامه های ورزشی و بدنسازی

اغلب این تردیدها فقط ناشی از این هستند که در برنامه‌ای که پیش رو دارید، تجربه‌ای ندارید و نسبت به چیزهایی که اطلاع چندانی ندارید، نگران می‌شوید. برای کمک به رها شدن از این تردیدها و راحت‌تر وارد شدن در این مسیر، ما چند نکته را مطرح می‌کنیم که باید مد نظر داشته باشید.

روزهایی خواهند بود که بی انگیزه باشید

قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:48
قدم های طلایی برای رسیدن به تناسب اندام

در واقع تمرین و تغذیه دو رکن اساسی در تناسب اندام هستند، اما برخی نکات و مسائل به ظاهر ساده نقش مهمی در دست یابی به هدف شما که همان تناسب اندام باشد، دارد. شما با این نکاتی که در ادامه می خوانید، می توانید هم سریع تر به تناسب اندام برسید و هم اینکه از یک زندگی سالم لذت ببرید.

5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

ایجاد شده: 12/24/2016 - 23:36
5 باور اشتباه از رژیم و ورزش

خانم جولیا والنتور، برنامه ریز و سخنگوی رسانه ای شورای ورزش آمریکا می گوید: باور به تصورات غلط می تواند ما را از مسیر درست دستیابی به اهداف خود خارج سازد.

تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:33
تاثیر خوردن شام در کاهش وزن از نظر متخصصان تغذیه

امروزه ثابت شده است که ریشه اصلی چاقی در پر خوری و مصرف غذا های پر کالری نیست,بلکه علل اصلی آن ترکیباتی هستند که آن غذا ها را تشکیل می دهند. غذا های ما مخلوطی از سه ماده ی انرژی زا می باشند: کربوهیدرات ها,چربی ها و پروتئین ها در میان این سه ماده حیاتی انرژی زا  چربی ها و پروتئین ها چاق کننده نیستند. کربوهیدرات ها هم به دو دسته تقسیم می شوند : کربوهیدرات های بد و کربوهیدرات های خوب.

رژیم عسل برای کاهش وزن

ایجاد شده: 12/22/2016 - 15:28
رژیم عسل برای کاهش وزن

رژیم های ساده با عسل را می توان بدون تلاش زیاد برای سوزاندن چربی به کار برد و با استفاده از عسل همراه با نوشیدن مقدار زیادی آب و اجتناب از غذاهای چرب می توان نتیجه ی بهتری گرفت زیرا عسل کالری رژیم را کاهش می دهد، هر چند یک قاشق آن حاوی ۹۰ کالری می باشد. برای حفظ وزن مصرف یک قاشق یا دو قاشق غذا خوری در روز مفید است.

برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

ایجاد شده: 12/22/2016 - 13:37
برای آنکه مانکن شوید این عادات را داشته باشید!

۱۰ توصیه ‌زیر که از عادات روزمره تعدادی از مانکن‌های مشهور اقتباس شده، می‌تواند کمک‌تان کند:

۱- سعی کنید روزانه مقدار فراوانی آب یا نوشیدنی‌هایی‌ بنوشید که کالری کمی‌ دارند. می‌‌توانید با خوردن یک لیوان آب خنک یا یک نوشیدنی کم‌کالری به خوردن غذاهای پرکالری خاتمه بدهید. یعنی وقتی دیدید که دارید زیاد غذا می‌خورید، یک لیوان آب بردارید و دیگر بعد از آن غذا نخورید. اگر طعم آب را دوست ندارید، می‌‌توانید کمی‌ آب مرکبات مثل لیمو یا چند قطره از آب میوه دیگری مثل انبه یا هلو که کالری کمتری دارند را به آن اضافه کنید، طوری که فقط طعم آن عوض شود.

آیا کالری سوزانده شده بعد از تمرین برگشت پذیر است؟

ایجاد شده: 12/14/2016 - 14:55
آیا کالری سوزانده شده بعد از تمرین برگشت پذیر است؟

وقتی قرارباشد در مورد این موضوع تصمیم بگیرید، مهم است که چند عامل را در نظر داشته باشید، از همه مهم‌تر، وزن شماست( این‌که می‌خواهید وزن کم کنید، وزن فعلی‌تان را حفظ کنید یا وزن اضافه کنید)، تکرار، شدت و مدت تمرین‌تان و میزان کلی گرسنگی و اشتهای‌تان هم اهمیت دارد.

تخم کتان چگونه شکم را کوچک می کند

ایجاد شده: 12/14/2016 - 00:34
تخم کتان چگونه شکم را کوچک می کند

تخم کتان چگونه موجب کاهش چربی شکم می شود؟

تخم کتان از جمله موادی است که به طور چشم گیری برای کاهش چربی شکم مورد استفاده قرار می گیرد. این دانه با ۶ اثر معجزه گر به شما کمک می کند تا شکم صاف داشته باشید و کاهش وزن خوبی را تجربه کنید.

کاهش نفخ و در نتیجه کوچک کردن شکم

تمیز کردن معده و کوچک کردن شکم

آب کردن چربی ها و کوچک کردن شکم و کاهش وزن

کاهش اشتها و کاهش وزن

امگا ۳

حل معضل تورم سلولی و کاهش وزن

با زعفران اشتهای خود را کم کنید

ایجاد شده: 12/06/2016 - 22:44
با زعفران اشتهای خود را کم کنید

گل‌های زیبا و بنفش آن در فصل پاییز،‌ صبح‌ها پیش از طلوع به وسیله دست، برداشت و سپس كلاله قرمز رنگ آن جدا شده و خشک می‌شود.

امروزه ایران بزرگترین كشور تولیدكننده زعفران در دنیاست كه بیشتر آن در خراسان كشت می‌شود.

زعفران از نظر طب سنتی دارای طبیعتی گرم و خشک است و همچنین دارای خواصی مانند مفرح قوا، مقوی حواس، قابض، باز كننده گرفتگی‌های (سده)، دماغ (سر)، جگر(كبد) و كم كننده اشتها و مقوی معده است.

Pages

Subscribe to RSS - کاهش وزن و لاغری