Error message

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /home/talayi/public_html/includes/bootstrap.inc).

سینه

کریگ ریچاردسون در مورد پرس سینه چه می گوید؟

ایجاد شده: 02/04/2017 - 00:11
کریگ ریچاردسون در مورد پرس سینه چه می گوید؟

این سؤال خوبی است، به این دلیل که شاید جالب باشد بدانید من اصلا از پرس سینه با هالتر استفاده نمی کنم. برای ۱۳ سال است که پرس سینه با هالتر اجرا نکرده ام. این حرکت فشار بسیار زیادی بر شانه ها و آرنج ها وارد می کند. از نظر من، می توانید نتایج مشابهی را با استفاده از حرکات دیگر کسب کنید. حرکت محبوب عضله ساز من برای سینه، پرس بالا سینه با دستگاه اسمیت است. پرس سینه با دستگاه اسمیت هم گزینه خوب دیگر است. این حرکت ایمنی بیشتری نسبت به پرس سینه با هالتر دارد، به این دلیل که وزنه در مسیر ثابتی حرکت می کند و نیازی به ایجاد ثبات و تعادل در وزنه ندارید.

عارضه بزرگ شدن سینه در مردان ژینکوماستی

ایجاد شده: 11/30/2016 - 13:37
عارضه بزرگ شدن سینه در مردان ژینکوماستی

بویژه این مطلب در مورد آندروژن های آروماتیزی قوی مثل تستسترون و دیانابول صدق می کند استروژن های اضافی روی گیرنده های سینه اثر کرده و انگیزه ای جهت رشد بافت سینه ایجاد می کنند. اگر این مشکل بررسی نشود و به حال خودرها شود این امکان وجود دارد که بافت ناحیه زیر نوک سینه بطور آشکار و ناخوشایندی رشد کند که در بسیاری موارد ظاهر بسیار زنانه را در آقایان ایجاد می کند.

عده ای معتقدند برای مبارزه با این عارضه جانبی بهتر است از داروی تثبیت کننده استروژن بهره بگیرند.

داروهای تثبیت کننده استروژن به دو دسته تقسیم می شود که عبارند از:

تمرین عضلات سینه‌ با توصیه های ویکتور مارتینز

ایجاد شده: 11/28/2016 - 16:48
تمرین عضلات سینه‌ با توصیه های ویکتور مارتینز

واین دمیلیا سخنگوی IFBB همیشه به من می‌گفت که با حداکثر سختی و چغری ممکن روی صحنه ظاهر شو. اما من در پس‌زمینه ذهنم خیلی درباره حجم عضلانی هیجان و شگفتی داشتم. تصور ذهنی من از نحوه قضاوت این بود که هر بدنی حجیم‌تر باشد رتبه بالاتری کسب خواهد کرد. به دلیل همین ساختار ذهنی من در دوران حجم زمان زیادی برای حجیم‌شدن صرف می‌کردم. هدف من این بود که به قدر کافی بدنم کامل شود تا بتوانم روز مسابقه تأثیرگذار باشم. از طرفی داوری کامل روی حجم متمرکز بود و از سوی دیگر من نگران کات‌بودن بدنم بودم و همین ۲ گانگی باعث می‌شد در وضعیت بدی قرار بگیرم.

برانچ‌ وارن و توصیه اش درحرکت پرس سینه

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
برانچ‌ وارن و توصیه اش درحرکت پرس سینه

برانچ‌ وارن یا به‌عبارتی تام پلانزامرورنی در این مقاله به ۲ موضوع متفاوت از هم اشاره دارد که هر دو مربوط به تمرین می‌شود.

موضوع اول حرکت پرس سینه و چگونگی بهره‌گیری از آن در جهت بدنسازی و بهتر بگوئیم عضله‌سازی است و موضوع دوم هم در ارتباط با حد سنگین تمرین کردن می‌باشد.

توصیه می‌کنیم هر دو بخش را که کوتاه اما مؤثر هستند را مطالعه کنید.

برنامه تمرین سینه برای خانم ها

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
برنامه تمرین سینه برای خانم ها

در این مقاله می‌خواهیم یک برنامه تمرینی سینه سخت و خسته کننده ولی‌ کامل و کارامد را برای شما معرفی‌ کنیم.

در این تمرینات شما از تاکتیک ‌ست‌های کم کردنی باید استفاده کنید پس داشتن یک حریف تمرینی ضروری می‌باشد. بعد از اینکه شما یک ‌ست از تمرین را انجام دادید حریف شما باید از مقدار وزنه تمرینی کاسته و دوباره شما یک ‌ست را بدون استراحت انجام دهید.

شما حداقل در هر طرف هالتر نیاز به ۵ وزنه دارید.

در هر ‌ست از هر طرف هالتر ۱ وزنه کاسته خواهد شد تا شما مطابق برنامه ‌ست‌ها را کامل کنید.شما برای سه حرکت زیر باید از تاکتیک ‌ست‌های کم کردنی استفاده کنید:

بهترین تمرینات عضلات سینه

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
بهترین تمرینات عضلات سینه

عضلات سینه جز عضلات بزرگ بالا تنه ما به حساب میاید و به همین دلیل است که شما باید نسبت به عضلات کوچکتر بیشتر این عضلات را تمرین دهید.انجام ۷-۱۲ ‌ست در هر تمرین میتواند مقدار مناسبی باشد.

به هر حال ۱۲ ‌ست به معنای انجام یک تمرین مشابه نمی‌باشد و شما میتوانید از ۳ یا ۴ نوع از تمرینات مختلف سینه استفاده کنید.در ضمن به یاد داشته باشید که هر تمرین خود را با ‌ست های گرم کردنی شروع کنید.

تمرینات مناسب سینه شامل یک تمرین سه بخشی می‌باشد.

ویکتور مارتینز و برنامه تمرینی عضلات سینه‌

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
ویکتور مارتینز و برنامه تمرینی عضلات سینه‌

مردم بارها از من درباره اسرار تمرینی عضلات سینه‌ام سئوال پرسیده‌اند و این درسته که من عضلات سینه خوبی دارم که جلب توجه می‌کند.

اما پیش از آنکه بخواهم روش‌های تمرینی و برنامه تمرینی خود را در اختیارتان قرار دهم می‌خواهم تعدادی از تجربیات جدیدی که در مسابقاتم به دست آوردم را با شما به اشتراک بگذارم تا حداقل شما دوباره اشتباهات مرا تکرار نکنید.

نکات تمرینات حجم در عضلات سینه

ایجاد شده: 11/06/2016 - 14:08
نکات تمرینات حجم در عضلات سینه

قفسه سینه را توسعه دهید

امروزه بندرت بدنسازی را می‌بینید که در قیاس با بدنسازان ۳۰ سال قبل از قفسه توسعه‌ یافته‌ای برخوردار باشد. اکثر بدنسازان امروزی بیشتر تمایل دارند که بر روی عضلات پکتورال سینه به‌جای قفسه سینه تمرین نمایند.
این جای تأسف دارد چون کاری‌که افزایش حجم قفسه سینه در خصوص توسعه حجم کلی سینه انجام می‌دهد به مراتب بیشتر از تمرکز صرف بر روی تمرین عضلات پکتورال سینه است.

Subscribe to RSS - سینه